Чому саме металопластикові вікна
Попит на металопластикові вікна щорічно збільшується на 3-4%. Їх встановлюють як в новобудовах, так і в будівлях старого типу. Вони дуже добре підходять для скління будинків, квартир, офісних та промислових приміщень.
Основні перевагі пластикових вікон наступні:
- Доступна ціна. Конструкції з полівінілхлориду коштують в 3-4 рази дешевше, ніж дерев’яні або алюмінієві.
- Довговічність. Віконні системи з пластику стійкі до зовнішніх впливів (УФ-випромінювання, температурних перепадів).
- Енергоефективність. Завдяки теплим стеклопакетам і багатокамерності виробникам вдалося досягти високих теплозахисних властивостей.
- Відмінна звукоізоляція. Наявність декількох контурів ущільнення заважає проникненню шуму.
- Широкий вибір декоративних покриттів і форм (прямокутних, стрілчастих, арочних тощо), Що дозволяє підібрати оптимальне рішення.
Спеціальні опції, які можна врахувати при виборі вікна
Обираючи євровікна, в першу чергу необхідно звернути увагу на теплозахисні властивості. Для комфортного мікроклімату підходять конструкції з:
- Багатокамерними системами (5 і більше профільних систем);
- великою монтажною глибиною профілів (від 70 мм);
- енергоефективними склопакетами (краще, якщо вони будуть двокамерними).
Також потрібно враховувати геометрію підсилювача, товщину зовнішніх стінок профілю (у вікнах високого класу вона становить 3 мм).
З чого складається вікно
У конструкцію вікна входить декілька елементів:
- Профілі, армовані металевим підсилювачем. У складі профільної системи є рама, імпост або штульп, штапики і стулка.
- Склопакет. У ньому використовується декілька полотен скла, які можуть бути простими або володіти спеціальними властивостями (енергоефективність, сонцезахист та ін.).
- Запірна фурнітура. Являє собою металеву обв’язку, що відповідає за відкриття / закриття (провітрювання, розсування, ковзання по площині).
Види вікон
Пластикові вікна відрізняють:
- за формою (в квартирах найчастіше використовують прямокутні конструкції, в будинках і котеджах також популярні арочні, стрілчасті та ін.);
- за типом відкривання: глухі або з стулками;
- за видом профілю: недорогі системи з 3-4 камерами (глибина 58-60 мм), конструкції з підвищеними теплозахисними властивостями (5-6 камер з монтажною глибиною 70-76 мм), а також преміальні (мають 6 камер і більше).
Критерії вибору вікон
При формуванні замовлення віконної системи, врахуйте наступні нюанси:
- Матеріал (пластик, алюміній, дерево). Вікна ПВХ – загальноприйнятий вибір, який підходить як для квартири, так і для котеджу чи офісу. В адміністративних будівлях також зустрічаються алюмінієві конструкції, а дерев’яні найчастіше встановлюють консервативні власники приватних будинків.
- Кількість відкриттів. Металопластикове вікно із стулкою обійдеться дорожче ніж «глухе».
- Фірма виробник. Наш сайт займається продажем вікон різних брендів ( «Рехау», «Стеко», «Опентек» та ін.), Які відрізняються за ціною та характеристиками.
- Особливості профільної системи (монтажна глибина, число камер, товщина).
- Якість фурнітури. У вікнах використовується вітчизняна, турецька та європейська фурнітура (максимальна різниця в ціні – 200 грн).
- Склопакет. Оптимальний варіант для кліматичних умов України – двокамерний, з товщиною більше 40 мм.
- Підсилювач. Він повинен бути сталевим і мати ширину не менше 1,5 мм.
Як оцінити якість вікон
Крім візуальної оцінки на предмет механічних пошкоджень, можна використовувати такі методи:
- Виміряти глибину профілю на предмет відповідності заявленим габаритам (наприклад, в п’ятикамерного вона повинна бути не менше 70 мм).
- Наявність енергозберігаючих характеристик в склопакеті можна перевірити за допомогою сірників або запальнички (відображення вогню в склі має бути з червонуватим відтінком).
- Обстежити зварні шви на предмет волосяних тріщин, нерівностей, що можна зробити візуально.
Виклик замірника
Можна зробити онлайн – розрахунок і дізнатися орієнтовні витрати на євровікна. Але точна сума стане відома тільки після виклику замірника. Цей фахівець добре орієнтується в конструкціях профілів, знає особливості складання і монтажу. Він точно визначить габарити віконної системи, додаткових профілів, а також підкаже оптимальні розміри підвіконня, відливу та козирка. Якщо мова йде про засклені балкони або лоджії, то замірник допоможе обрати елементи внутрішньої та зовнішньої обшивки. Саме на підставі виміру в договорі прописується вартість замовлення.
Встановлення вікон
Монтаж вікон виконується поетапно. Спочатку здійснюється очищення отвору від сміття. При необхідності поверхню відновлюють цементними матеріалами. Встановлення вікна відбувається строго за рівнем на дерев’яні або пластикові прокладки. Для кріплення можуть використовуватися анкерні болти, дюбелі, турбогвинти.
Далі фахівці закладають монтажні шви піною і наносять зовнішній захисний шар. При необхідності всередині використовується пароізоляція. Після закінчення монтажних робіт металопластикові вікна повинні залишатися закритими не менше 8 годин.
Як оцінити якість монтажу
Перш ніж попрощатися з майстрами, перевірте якість роботи:
- поверхні чисті, без слідів монтажної піни;
- конструкція встановлена строго вертикально (при цьому вона повинна вільно відкриватися / закриватися);
- вікно має необхідну герметичність (візьміть аркуш паперу і помістіть його між стулкою і рамою, в закритому стані він не повинен витягуватися).
- на стиках скосів є досить акрилового герметика;
- наявні необхідні торцеві заглушки у підвіконь;
- при повороті ручки не доводиться прикладати великих зусиль.
Залишилися запитання? Звертайтеся до наших менеджерів для отримання консультації! Ми готові співпрацювати з клієнтами з будь-якого міста України (Київ, Дніпро, Львів, Вінниця та ін.).