Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Пластикові вхідні двері WDS для магазину

Вартість вікон ≈ 4500 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 9 днів

Стандартний термін виготовлення пластикових дверей WDS становить від 7 до 14 днів

Опір теплопередачі - 0,8

Конструкції відповідають вимогам енергозбереження (Ro більше 0,75)

При проектуванні магазину будь-якої спрямованості, чи то бутік одягу або торгова точка з продажу автозапчастин, важливо правильно підібрати вхідні двері. Ця конструкція повинна мати презентабельний вигляд, а також бути міцною, щоб витримати інтенсивну експлуатацію.

Наші експерти кажуть, що оптимальним варіантом є теплий 6-камерний профіль WDS 7, оскільки навіть при великій площі він дозволить мінімізувати тепловтрати. У доповнення вони рекомендують встановлювати якісні дверні петлі з ресурсом, не менше 300 тисяч відкриттів / закриттів.

Саме WDS 7  використовувався для облаштування пластикової вхідної групи в магазин нашого замовника, який звернувся з проханням допомогти з підбором якісних та довговічних дверей з ПВХ-профілю. Що вийшло в результаті – Ви бачите на фото. З поставленим завданням наші фахівці впоралися на 100%. Встановлена ​​конструкція дозволить досягти необхідного рівня теплоізоляції, безпеки і захисту від шуму.

Чому ми рекомендуємо WDS 7? Цей профіль  відмінно підходить для вхідних пластикових дверей, які на відміну від інших елементів фасаду є «візитною карткою» будівлі. Естетичну складову відмінно доповнюють високі експлуатаційні характеристики.

Двері з профілю WDS 7 з монтажною шириною 70 мм забезпечують належний рівень теплоізоляції. А це дозволить заощадити дорогоцінні кіловати і скоротити суми в платіжках на опалення (для комерційних організацій вартість теплоносія особливо висока).

Крім того, ці пластикові вхідні двері здатні витримувати інтенсивне навантаження. Вони будуть бездоганно працювати довгі роки, не потребуючи фарбування та специфічного догляду. Високоякісний пластик не «жовтіє» під впливом сонячних променів, не боїться вологи і впливу агресивних середовищ. ПВХ-двері надійно захистять магазин не тільки від негоди, але й від непрошених гостей. Товсті стінки профілю стійко витримують механічні навантаження. Пошкодити або деформувати поверхню складно.

Підвищена герметичність забезпечується за рахунок двох контурів TVP і ущільнювача порогу. Ми оснастили вхідну групу міцними фурнітурними елементами, що є гарантією довговічності та стабільності функціонування всієї конструкції.

Потрібно зазначити, що WDS 7 розроблявся з урахуванням кліматичних умов нашої країни і відповідає вимогам ДСТУ за показниками енергоефективності.

Шукаєте хороші металопластикові двері в свій магазин? Замовляйте у нас конструкцію з профілю WDS 7 – жалкувати не доведеться. Телефонуйте менеджерам компанії для отримання індивідуального розрахунку та безкоштовної консультації. Звертайтеся за телефонними номерами, вказаними на нашому сайті. Ми допоможемо недорого облаштувати вхід до Вашого магазину.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54