Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Утеплення балкону

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54
    Як відбувається процес купівлі?

    Утеплення балкону

    Щоб зберегти на балконі комфортний мікроклімат незалежно від пори року, необхідно подбати про його утеплення. Крім того, це дозволить істотно знизити витрати на обігрів. Щоб отримати бажаний результат, необхідно виконати широкий спектр робіт: закрити щілини монтажною піною, постелити теплу підлогу, зробити паро- і гідроізоляцію, обшивку тощо.

    Самостійно зробити утеплення балкона складно, оскільки для цього потрібно досконально знати технологію, закупити якісні матеріали, професійний інструмент. Простіше замовити комплекс послуг у кваліфікованих фахівців. Вони вирішать проблемне питання швидко і недорого.

    Вибір теплоізоляційного матеріалу

    Щоб отримати утеплений балкон, в першу чергу необхідно підібрати хороший теплоізоляційний матеріал. При цьому варто керуватися наступними рекомендаціями:

    • невелика вага, що гарантує мінімальне навантаження на тримальну конструкцію;
    • висока міцність матеріалу, який повинен витримувати температурні перепади, вплив вологи;
    • вартість (одні з найдоступніших – мінеральна вата, пінополістирол тощо).

    З питання вибору теплоізоляційного матеріалу можна проконсультуватися у фахівців, які в подальшому займуться утепленням балконного приміщення. Вони підкажуть, який варіант є оптимальним у Вашому випадку.

    Найбільш популярними вважаються:

    1. Піноплекс. Цей матеріал ще називають екструзійним пінополістиролом. Відрізняється достатньою щільністю і міцністю, стійкий до вологи. Має малий коефіцієнт теплопровідності. Ціни на утеплення балконів за допомогою такого матеріалу є дуже доступними.
    2. Мінеральна / базальтова вата. Завдяки волокнистій структурі добре утримує тепло. Перш ніж використовувати цей матеріал, необхідно подбати про облаштування надійного каркасу.
    3. Пінопласт. Недорогий утеплювач, який має низький коефіцієнт теплопровідності і відрізняється малою вагою.
    4. Пінополіуретан. Крім енергоефективності, пінополіуретан забезпечує якісну гідроізоляцію. Відсутність швів і можливість вибору товщини утеплення – ключові переваги використання цього матеріалу.
    5. Керамзит – насипний матеріал з пористою структурою. Для поверхонь стін цей вид утеплювача не використовується. Застосовується для підлоги лоджії або балконного приміщення.
    6. Пенофол – цей утеплювач може використовуватися самостійно або в поєднанні з іншими матеріалами. Має багатошарову структуру.

    Вибір теплих вікон

    Одним з важливих моментів в утепленні балкону є встановлення металопластикових вікон, оскільки основні втрати тепла відбуваються саме через скло. Оптимальний варіант – конструкції з енергозберігаючим склопакетом (де в повітряні камери закачаний аргон, а скло – з тепловідбиваючим покриттям). Профіль повинен бути щонайменше 5-камерним. Ще один важливий момент – наявність хороших ущільнювачів, які забезпечать герметичність. Теплі вікна забезпечать додаткову економію і дозволять зберегти затишну атмосферу навіть у морозні зими.

    Щоб ефективно утеплити балкон, також можна використовувати спеціальні плівки для вітрозахисту, гідро- і пароізоляції. Якщо Ви не плануєте встановлювати в приміщенні звичайні радіатори, можна подумати про теплу підлогу (наприклад, електричну). Вона забезпечить рівномірний і швидкий нагрів повітря. При цьому витрати на опалення будуть мінімальними.

    Етапи робіт

    Утеплення лоджії або балкону буде ефективним тільки тоді, коли грамотно виконаний весь комплекс робіт. Здійснюються вони поетапно:

    • Демонтаж старих покриттів і непотрібних конструкцій. З приміщення потрібно прибрати все, що може перешкодити проведенню робіт та якісному монтажу утеплювального матеріалу, який утворює теплоізоляційний шар.
    • Усунення тріщин, закладення стиків. Для цього майстри використовують спеціальний герметик. Процедура дозволяє позбутися протягів і холодного повітря, що проникає з вулиці.
    • Монтаж утеплювального матеріалу. Наприклад, якщо утеплення балкона проводиться за допомогою пеноплексу, потрібно підібрати матеріал товщиною не менше 50 мм. Його впритул монтують до стіни і фіксують пластиковими кріпленнями. Якщо є отвори, їх задувають монтажною піною.
    • Встановлення ізолюючої фольги, яка буде відбивати тепло всередину приміщення. Цей матеріал забезпечує додаткове утеплення балконного приміщення.
    • Утеплення підлоги. Для цього може використовуватися дерево (наприклад, сосновий брус). Матеріал безпосередньо кріплять до бетонної плити. Зверху можна застелити ламінат, паркет або лінолеум.
    • Монтаж решетування стін. Необхідний для створення повітряного прошарку і зменшення втрат тепла.
    • Обшивка поверхонь стін вагонкою (дерев’яної, пластикової). Це додасть приміщенню завершений вигляд, дозволить створити гармонійний дизайн.

    Якщо потрібно утеплення лоджії або балкону, звертайтеся у зручний час до менеджерів компанії vikna.ua. Вони безкоштовно нададуть консультації з питань, що Вас цікавлять і зроблять індивідуальний розрахунок вартості робіт. Заповнюйте на сайті форму зворотного зв’язку або телефонуйте за вказаними контактними номерами.

    Залишилися запитання?

    Утеплення балкона: Відгуки

    Оцінка:

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *