Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Дерев'яні вікна

Дерев'яні вікна
text_one_camera
text_two_camera
Евробрус 70 мм (сосна)
text_one_camera
text_two_camera
8 750 грн.
Евробрус 70 мм (дуб)
text_one_camera
text_two_camera
12 150 грн.
Евробрус 78 мм (сосна)
text_one_camera
text_two_camera
10 500 грн.
Евробрус 78 мм (дуб)
text_one_camera
text_two_camera
14 700 грн.
Дерев'яні вікна
text_one_camera
text_two_camera
Евробрус 70 мм (сосна)
text_one_camera
text_two_camera
12 490 грн.
Евробрус 70 мм (дуб)
text_one_camera
text_two_camera
18 780 грн.
Евробрус 78 мм (сосна)
text_one_camera
text_two_camera
14 900 грн.
Евробрус 78 мм (дуб)
text_one_camera
text_two_camera
20 860 грн.
Дерев'яні вікна
text_one_camera
text_two_camera
Евробрус 70 мм (сосна)
text_one_camera
text_two_camera
14 900 грн.
Евробрус 70 мм (дуб)
text_one_camera
text_two_camera
22 950 грн.
Евробрус 78 мм (сосна)
text_one_camera
text_two_camera
17 800 грн.
Евробрус 78 мм (дуб)
text_one_camera
text_two_camera
24 900 грн.
Профільні системи для дерев'яних вікон:
Евробрус 70 мм (сосна)
Окна из сосны применяются для остекления квартир, частных домов, изготовления балконных рам и балконных блоков.
Показать больше

70 мм

Евробрус 70 мм (дуб)
Окна из дуба чаще всего находят применение для остекления частных домовладений, домов в которых заказчик желает подчеркнуть изысканность интерьера.
Показать больше

70 мм

Евробрус 78 мм (сосна)
Деревянные окна из евробруса толщиной 78 мм — лучший выбор по соотношению цена/энергоэффективность
Показать больше

78 мм

Евробрус 78 мм (дуб)
Дубовые окна из евробруса 78 мм не только подчеркнут изысканность интерьера, но и обеспечат максимальное энергосбережение
Показать больше

78 мм

Наші дерев'яні вікна на об'єктах замовників:
окна из дуба для квартиры
Дерев’яні вікна з дуба в квартирі
деревянные окна из евробруса сосна
Вікна з дерев’яного брусу в квартирі
деревянные окна дуб
Дерев’яні вікна для квартири
Як відбувається процес купівлі?
Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54

  Дерев’яні вікна: запорука теплої атмосфери у Вашому домі

  Мрієте про комфорт, спокій та теплу атмосферу в своєму будинку? Тоді зверніть увагу на євровікна з дерева. Відмінні енергозберігаючі якості, ремонтопридатність, шумоізоляція, екологічність, привабливий зовнішній вигляд – все це забезпечує високий попит на них.

  Придбати дерев’яні вікна можна як для житлових, так і для комерційних чи виробничих приміщень. В Україні такі конструкції замовляють для дач або заміських будинків. Вони органічно доповнять будь-який інтер’єр та стануть його окрасою.

  Переваги дерев’яних вікон

  Обираючи вікна для свого будинку, деякі сумніваються в раціональності встановлення конструкцій з деревини. Раніше було багато нарікань на численні недоліки таких виробів (недостатня тепло- і шумоізоляція). Після появи алюмінієвих та металопластикових віконних конструкцій попит на дерев’яні істотно впав.

  Однак виробники зуміли вирішити колишні проблеми. Наприклад, для запобігання передчасного старіння при виробництві вікон матеріал просочують спеціальною нешкідливою рідиною. Це запобігає погіршенню експлуатаційних якостей і зберігає екологічність матеріалу.

  Переваги вікон з дерева очевидні:

  • Великий термін служби. При виготовленні таких конструкцій використовується тришаровий клеєний брус, що гарантує довговічність і надійність. Якщо правильно доглядати за дерев’яними виробами, вони можуть прослужити до 50 років.
  • Екологічність. Сучасні віконні конструкції обробляють захисними рідинами, які захищають їх від зовнішніх впливів. При цьому деревина продовжує залишатися «дихаючою», забезпечуючи відмінний обмін повітря та вологи.
  • Ремонтопридатність. Такі конструкції можна ремонтувати, оновлювати, чистити. При необхідності вийде замінити окремі комплектуючі або фурнітуру. Все це можна зробити самостійно або звернутися за допомогою до кваліфікованих майстрів.
  • Високий рівень шумо- і теплоізоляції. Багато в чому технічні характеристики залежать від того, який використовується ущільнювач і склопакет. Для забезпечення оптимального мікроклімату встановлюють 2-камерний склопакет з енергозберігаючими якостями.
  • Презентабельний зовнішній вигляд. Багато хто погодиться з тим, що деревина виглядає набагато краще за інші матеріали. Вони гармонійно виглядають як в багатоповерхівках, так і в заміському будинку зі зрубу чи клеєного брусу.
  • Відсутність статичної електрики. Завдяки цьому не притягується вуличний пил, вікна довше залишаються чистими.
  • Широка палітра кольорів. Змінити колір пластикового вікна в процесі експлуатації не можливо. А ось дерев’яні покриття можна перефарбовувати хоч щороку. Все у ваших руках!
  • Безпечна утилізація. Старі рами з дерева можна утилізувати, не переймаючись про нанесення шкоди навколишньому середовищу. Вторинна переробка дасть матеріалу нове життя.

  Матеріал та види деревини

  У віконному виробництві використовуються сосна, дуб, модрина. Деревину просочують безпечним складом. Завдяки сучасним технологіям на екологічність матеріалу фарбування не впливає.

  Клеєний брус, з якого виготовлені дерев’яні вікна, забезпечує стійкість до зовнішніх умов. Він міцний і довговічний, оскільки деревина попередньо просушується, з ламелей видаляються смоляні кишені, гілки тощо. Тільки після цього готові елементи зрощують по ширині та довжині.

  З основних переваг брусу можна відзначити:

  • Водостійкість. Не боїться впливу снігу, дощу.
  • Відсутність деформацій при температурних перепадах (в діапазоні від -50 до +50 градусів).
  • Жорсткість на 40% вища в порівнянні з цільним виробами.
  • Оптимальний повітрообмін. Пропускає за добу до 2,7 куб.м повітря. Це не говорить про те, що в приміщення будинку будуть проникати протяги. Просто буде відбуватися природне провітрювання через пори деревини. У вашій оселі завжди збережеться свіжість.

  Фурнітура

  Є декілька відповідних варіантів, в тому числі:

  1. Maco;
  2. Siegenia-Aubi;
  3. Roto.

  Це одні з кращих компаній з виготовлення фурнітури для дерев’яних віконних конструкцій. Виробники надають гарантію на свої комплектуючі терміном до 10 років.

  В реальності ж витривалість фурнітури набагато вища, тому вона прослужить не один десяток років. Виконані зі сталі елементи мають високу стійкість до корозії та відрізняються надійністю. Сертифіковані відповідно до актуальних стандартів.

  Фурнітура йде в комплекті з універсальними з’єднаннями, тому не виникне складнощів з заміною елементів. Якісні елементи відмінно поєднуються один з одним та плавно працюють.

  До комплекту дерев’яної фурнітури входять:

  • Елементи, які відповідають за регулювання і рух стулки;
  • Декоративні накладки та ручки;
  • Механізми для кріплення стулки.

  Оптимальний варіант – обрати фурнітуру, яка дозволяє відкривати стулку як в відкидному, так і в горизонтальному положенні.

  Що впливає на вартість дерев’яного вікна

  Компанія vikna.ua пропонує різні за вартістю дерев’яні вікна. Звернувшись до нас, Ви переконаєтеся, що низька ціна не говорить про низьку якість! Всі вироби вкомплектовані хорошими склопакетами, які збережуть тепло у Вашій оселі, і надійною фурнітурою. Можна підібрати рами того кольору, які будуть гармонійно поєднуватися з інтер’єром та стануть його «родзинкою».

  Перш ніж замовити дерев’яні вікна в Києві або в будь-якому іншому місті, звертайтеся до представників нашої компанії, щоб більше дізнатися про експлуатаційні характеристики конструкцій, прорахувати орієнтовну вартість і безкоштовно викликати замірника.

  Розцінки на вироби залежать від різних факторів:

  • Особливості фурнітури. Вона може бути поворотною або поворотно-відкидною. Різниця в ціні буде відчутною.
  • Склопакет. Одинарний або двокамерний, з енергозберігаючим склом та без нього, зі шпросами або тонуванням – варіантів безліч. Ви зможете підібрати той, який оптимально підходить в кожному конкретному випадку.
  • Комплектуючі: підвіконня, відкоси, відлив, москітна сітка тощо. Ці важливі елементи безпосередньо впливають на вартість вікна.
  • Порода дерева. Наприклад, соснові конструкції в 1,5 рази дешевше ніж виконаних з модрини, і в 2 рази дешевше дубових.
  • Форма виробу. Найдешевші – прямокутні конструкції. Чим оригінальніше конфігурація, тим дорожче доведеться заплатити за виготовлення віконного блоку на замовлення. Крім того, це вплине на терміни виготовлення.
  • Габарити. Чим більше вікно, тим воно дорожче. Точну суму витрат Ви будете знати після проведення точних вимірювань співробітником компанії.

  Якщо потрібні дерев’яні віконні конструкції, робіть замовлення на vikna.ua. Контактні телефони вказані на сайті. Також Ви можете скористатися формою зворотного зв’язку. Звертайтеся, будемо раді співпраці!

  Залишилися запитання?

  Дерев’яні вікна: Відгуки

  Оцінка:

  1 Comment on "Дерев’яні вікна"

  Александра
  2021-07-06 13:38:15
       

  Спасибо, все быстро и четко!

  Залиште відгук:
   
   
   
  wpDiscuz