Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна з дерев’яного брусу в квартирі

Вартість вікон ≈ 4900 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 4 тижні

Повний цикл виробництва дерев'яних вікон становить від 30 до 50 календарних днів

Якісні дерев’яні вікна та двері є традиційними і шанованими виробами в усьому світі. Але, як і будь-який виріб з натурального матеріалу, коштують вони недешево. Тим, хто хоче виконати скління дерев’яними вікнами, найчастіше доводиться переплачувати. У порівнянні з металопластиковими вікна з дерева зазвичай коштують в 3 і більше разів дорожче. Ми пропонуємо оптимальний варіант для споживачів – дерев’яні вікна з євробруса.

Саме таке рішення обрав наш замовник, який хоче бачити в своєму будинку лише натуральні конструкції. Компанія vikna.ua запропонувала йому дерев’яні вікна, виконані за європейським стандартом. Це конструкції з монтажною глибиною 68 мм. Деревина склеєна по товщині та зрощена по довжині, що забезпечує необхідну міцність. Довговічні і надійні ламелі відрізняються високими експлуатаційними характеристиками. Матеріал ретельно обробляється, в процесі виготовлення прибиралися деформовані ділянки та гілки. Сировина відрізняється рівномірною структурою, формою і кольором. Вироби стійкі до викривлення, ми гарантуємо якість конструкцій.

Для забезпечення безперебійної роботи вікна використовувалася фурнітура кращих європейських виробників. На вибір замовника пропонувалися різні варіанти компаній МАСО, Рото.

З огляду на те, що при виготовленні застосовувалися двокамерні енергозберігаючі пакети, це дозволило знизити тепловтрати до мінімуму. У будинку завжди буде комфортна температура, навіть коли на вулиці мінус.

На вибір замовника пропонувалися конструкції в широкій колірній гамі, що дозволило підібрати оптимальне рішення відповідно до особливостей інтер’єру. Ми використовуємо для фарбування екологічні фарби європейського виробництва, які відрізняються відсутністю токсичних речовин. При цьому конструкція довгий час збереже презентабельний зовнішній вигляд.

Одне з ключових переваг – доступна вартість. Її вдалося досягти завдяки мінімальній рентабельності та наявності власних виробничих потужностей. Наша компанія готова піти назустріч клієнтам і запропонувати покупцеві по-справжньому недорогі вікна.

Задумалися про заміну скління в приватному будинку або квартирі? Зверніть увагу на дерев’яні вікна з соснового євробруса, які відрізняються прийнятною вартістю і високими експлуатаційними характеристиками. Телефонуйте нашим фахівцям для отримання безкоштовної консультації та оформлення замовлення на вигідних умовах.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54