Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Замовити вікна
за програмою єВідновлення

Що таке єВідновлення?

єВідновлення — це програма допомоги від держави для власників житла (приватних будинків та квартир багатоповерхових будинків), пошкодженого через бойові дії. Компанія VIKNA.UA долучилася до державної програми єВідновлення. Ми допоможемо відновити вікна та двері, замінити склопакети, виконати ремонт вікон, у випадку, якщо ваше житло постраждало від наслідків війни.

Як отримати кошти на відновлення віконних конструкцій?

Для отримання компенсації необхідно подати заявку через застосунок Дія чи на сайті Дія.

Кошти надаються якщо житло знаходиться на неокупованій території, де не ведуться активні бойові дії, якщо пошкодження підлягає відновленню (наприклад заміна вибитих вікон) та не відновлювалось самостійно.

Далі необхідно відкрити рахунок єВідновлення в одному з банків-партнерів та подати заявку про виплату через Дію, зазначивши банківський рахунок. Наразі до програми долучилися банки:

Наступним кроком буде дзвінок від представника місцевої влади, який у складі комісії має оглянути пошкоджений об'єкт та визначити суму компенсації (максимально 200 000 грн.). Дочекайтесь внесення рішення у Реєстр пошкодженого та зруйнованого майна та отримайте гроші на карту єВідновлення. Витратити гроші можливо протягом 12 місяців з дня отримання.

Відео-інструкція по роботі програми єВідновлення

Як замовити вікна, якщо вже отримали кошти єВідновлення?

Якщо Ви вже отримали кошти за програмою — зверніться до нашої компанії для проведення заміру та розрахунку вартості. Ми пропонуємо Вам виготовлення та монтаж нових вікон та дверей, заміну розбитих склопакетів, роботи з ремонту вікон, якщо такі підлягають відновленню. 

Оплата замовлення карткою єВідновлення, як бізнес-партнеру програми, можлива лише у нашому офісі, через платіжний термінал.

Залишилися запитання?