Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Заміна склопакетів

Заміна склопакету (1-камерний)

Необхідна з різних причин: механічні пошкодження, скла тріщини через температурні перепади – так званий “тепловий шок” або злипання між собою, іноді це наслідок неякісного монтажу. Наші сервіс-майстри із задоволенням замінять пошкоджений однокамерний склопакет на новий з гарантією.

 замена однокамерного стеклопакетазамена однокамерного стеклопакета

 360 грн./шт

 Залишити заявку

Заміна склопакету (2-камерний)

Найчастіше встановлення двокамерного склопакету проводиться, щоб збільшити теплозахист вікна – тоді слід замінити холодний однокамерний стелкопакет на двокамерний із застосуванням енергозберігаючого скла та інертного газу. Для цього ще потрібна заміна штапиків. Ми порадимо яка комплектація необхідна для Вашого приміщення і підберемо нові штапики, просто залиште заявку на дзвінок!

 замена двухкамерного стеклопакетвзамена штапиков в окне

470 грн./шт

 Залишити заявку

Доставка

Доставка на об’єкт – дуже відповідальне завдання, оскільки пошкодження скла при цьому значно вище, ніж при транспортуванні вікон. Для перевезення склопакетів vikna.ua використовує машини, обладнані спеціальними пірамідами, кожен виріб відділяється від іншого корковими прокладками.

 доставка стеклопакетовдоставка стеклопакетов

от 300 грн.

 Залишити заявку

Склопакет однокамерний 24мм (4-16-4)

Використовуються виключно в неопалюваних приміщеннях або для внутрішніх перегородок. Якщо у Вас розбився однокамерний стеклопкет, ми замінимо його в короткі терміни, просто залиште заявку на дзвінок.

1200 грн/м²

 Залишити заявку

Однокамерний 24мм з одним полотном i-скла (4-16-4i)

Найчастіше застосовуються для скління неопалювальних балконів або лоджій. Термін виготовлення такий же як для звичайних – 3-4 робочих дні.

1390 грн/м²

 Залишити заявку

Двокамерний 32мм (4-10-4-10-4) 

Використовуються для скління виходів на засклений балкон або скління балконів та лоджій. Має більшу шумоізоляцію, ніж однокамерний. Ми допоможемо замінити двохкамерний склопакет в Ваших вікнах, якщо він пошкоджений або вимагає заміни на більш теплий.

1650 грн/м²

 Залишити заявку

Двокамерний 32мм з одним полотном i-скла (4-10-4-10-4i)

Найчастіше використовується у вікнах та дверях для квартир, приватних будинків. Має високі енергозберігаючі та звукоізоляційні характеристики. Ви хочете змінити однокамерний склопакет на теплий двокамерний? Залиште заявку – ми зробимо це швидко і професійно!

1840 грн/м²

 Залишити заявку

Двокамерний 32мм з двома полотнами i-скла (4i-10-4-10-4i)

Застосовується більше для скління індивідуальних житлових будинків, або в випадках, коли скління проводиться за програмою теплого кредитування. Друге енергозберігаюче скло також працює як сонцезахисне.

2030 грн/м²

 Залишити заявку

Склопакет двокамерний 40мм з одним полотном i-скла (4-14-4-14-4i)

Дещо тепліше аналогічного товщиною 32 мм, до 10%. Використовується в багатокамерних профільних системах з монтажною глибиною 70мм і ширше. Можуть бути різновиди зі зміщеною дистанцією, наприклад 4-12-4-16-4i. Просто залиште заявку, а ми підберемо Вам необхідний варіант.

1890 грн/м²

 Залишити заявку

Двокамерний 40мм з двома полотнами i-скла (4i-14-4-14-4i)

Один з найтепліших та оптимальних склопакетів для вікон. Він буде працювати як енергозберігаючий, так і сонцезахисний, ще  він володіє чудовими шумоізоляційними характеристиками.

2080 грн/м²

 Залишити заявку

Заповнення аргоном

Застосування в аргону призводить до підвищення теплозахисту на 10-15% за умови, якщо на одному із полотен скла нанесено енергозберігаюче покриття. Наповнення камер аргоном можливо тільки в заводських умовах при виготовленні.

30 грн/камера

 Залишити заявку

Тепла дистанційна рамка

Тепла (полімерна) дистанційна рамка підвищує теплозахисні властивості та перешкоджає утворенню криги і конденсату внизу пакета. Більш доцільно застосування теплої рамки в однокамерному склопакеті, так як в двокамерному між двома рамками знаходиться терморозрив у вигляді середнього скла. Ми можемо встановити теплу пластикову рамку в будь-який необхідний склопакет, також Ви можете обрати колір дистанційної рамки.

від 400 грн. м²

 Залишити заявку

Декоративне скло (сатин, дзеркальне тоноване)

Може застосовуватися кольорове скло, матове скло або скло з нанесеним малюнком. Малюнок може наноситися при виготовленні скла (тоді він має регулярний характер), або різними методами на звичайне скло (найчастіше за допомогою піскоструминних технологій). До окремого класу декоративного скла відносяться “вітражі”. У нас є можливість виготовити будь-який склопакет, як з стандартного кольорового архітектурного скла, так і незвичайний вітраж ручної роботи.

від 270 грн. м²

 Залишити заявку

Декоративні шпроси

Застосовується два види шпросів – зібрані “на куточках” і фрезеровані за типом “хвіст ластівки”. Останні більш довговічні за рахунок внутрішнього сердечника в точці перетину стулки не падають при рухах .

від 360 грн м.п.

 Залишити заявку

Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54
  Як відбувається процес купівлі?

  Виготовлення та заміна склопакету

  Склопакет – найкрихкіший елемент металопластикового вікна. При необережному поводженні полотна скла можуть розбитися. У цьому випадку про оптимальний мікроклімат і хорошу звукоізоляцію можна забути.

  З огляду на те, що ПВХ-вікно є збірно-розбірною конструкцією, заміна розбитого склопакету може проводитися без заміни стулок і рами. Асортимент скла великий: самоочисні, багатофункціональні, енергозберігаючі, ударостійкі, загартовані тощо. Легко можна підібрати відповідний варіант.

  В яких випадках потрібна заміна склопакета?

  Така послуга, як заміна скла в пластиковому вікні, може знадобитися з різних причин. Найчастіше це:

  • Механічне пошкодження. Незважаючи на те, що сучасні ПВХ-конструкції є надійними, при необережному поводженні можна пошкодити скло.
  • Природний знос вікон. Якщо конструкції встановлювалися давно, вони з часом втрачають свої характеристики і може знадобитися заміна окремих комплектуючих, в тому числі і склопакетів.
  • Розгерметизація. При цьому здається, що вікно продувається наскрізь. На склі може з’являтися лід, конденсат. Через потрапляння всередину пилу і бруду погіршується видимість.
  • Недостатні енергозберігаючі якості. В цьому випадку допоможе заміна склопакету на енергозберігаючий – з енергозберігаючим склом та інертним газом в камерах.
  • Погана звукоізоляція. Якщо вікна виходять на галасливу вулицю або, наприклад, аеропорт – проблему зайвого шуму можна вирішити. Заміна склопакету в Києві обійдеться дешевше ніж придбання всієї металопластикової конструкції. При цьому кількість полотен скла та його товщину можна збільшити.

  Зважайте на те, що металопластикове вікно – складна конструкція, замінити в ній окремі комплектуючі або полагодити самостійно, не так просто. Оптимальний варіант – звернутися до кваліфікованих фахівців, які мають великий досвід та використовують в роботі професійний інструмент.

  Як відбувається заміна склопакета

  Монтаж склопакета – завдання, які Ви можете довірити фахівцям vikna.ua. Майстри зможуть встановити виріб, не порушивши цілісність всієї конструкції. Ціна на послугу розраховується в індивідуальному порядку.

  Заміна проходить в кілька етапів:

  • Виїзд замірника на об’єкт. Спеціаліст виконає правильні вимірювання та підкаже, яких габаритів склопакет підходить в кожному конкретному випадку.
  • На виготовлення виробу буде потрібно від декількох днів до декількох тижнів (залежить від складності).
  • Доставка конструкції за вказаною адресою. Завдяки тому, що для перевезення використовується спеціалізований транспорт, механічні пошкодження виключені.
  • Демонтаж старого та встановлення нового склопакета. Кваліфікованим фахівцям на це потрібно близько 30-60 хвилин. Якість гарантовано!
  • Заміна штапиків у вікні. Наприклад, коли змінюється однокамерний склопакет на двокамерний – він стає ширше і необхідно інші штапики.
  • Налаштування вікна. Після заміни в стулці, обов’язкове регулювання фурнітури.

  Заміна однокамерного склопакету на двокамерний

  Що робити, якщо склопакет однокамерний і не влаштовуює за експлуатаційними характеристиками? Це не привід змінювати конструкцію цілком. Можна замість однокамерного склопакету встановити двокамерний. Таке завдання легко вирішується професійними майстрами.

  Найчастіше причинами для заміни однокамерного склопакета на двокамерний є:

  • Купівля квартири в новобудові, де забудовник спочатку встановив бюджетні вікна. Якщо фінанси дозволяють, необхідно відразу ж змінити склопакети. Це дозволить істотно поліпшити мікроклімат.
  • Встановлені раніше склопакети не виправдали надій на енергоефективність. Щоб менше платити за опалення та кондиціонування приміщень, необхідно вигідно провести заміну.
  • Скло «плаче», запотіває або виявлені тріщини.

  При встановленні двокамерного склопакета основне питання виникає не з приводу вартості. Замовників цікавить, чи можна провести монтаж в існуючі конструкції, адже 2-камерні склопакети товщі. Але потрібно враховувати те, що 1-камерні вироби є товщиною як 24 мм, так і 32 мм (а такої ширини є і склопакети з 2 камерами). Це найменш проблематичний варіант.

  При цьому тепловтрати зменшаться на 30-40% і не доведеться міняти нову раму. Крім того, Ви можете домовитися про модифікацію виробу: його тонування, застосування енергоефективного скла, бронювання. Ціни обговорюються в індивідуальному порядку.

  Чому саме ми?

  Компанія vikna.ua не перший рік працює на українському ринку, пропонуючи широкий комплекс послуг. Це не лише встановлення нових металопластикових вікон, а й ремонт, заміна окремих комплектуючих: склопакета, підвіконня, фурнітури тощо.

  Наші клієнти зможуть оцінити такі переваги співпраці:

  • Краща ціна на вироби і послуги в інтернеті. Дешевше, ніж у нас просто немає!
  • Безкоштовний виклик замірника. Спеціаліст приїде за вказаною адресою та якісно виконає всі заміри.
  • Надання гарантії на встановлені вікна і виконані послуги. Ви можете бути впевнені, що конструкції прослужать довгий час.
  • Доставка спеціалізованим транспортом за вказаною адресою. Якщо потрібно виконати роботу за межами міста, розрахунок вартості перевезення буде зроблений індивідуально (залежно від кілометражу).
  • Зручний формат оплати (готівкою, перерахуванням на картку або розрахунковий рахунок). Є можливість розстрочки. Ми працюємо як з приватними замовниками, так і юридичними особами.

  Звертайтеся, якщо потрібна консультація щодо виготовлення та заміни склопакета. Наші фахівці підкажуть орієнтовну суму витрат і допоможуть визначитися з вибором. Скористайтеся формою зворотного зв’язку або наберіть один із зазначених на сайті номерів.

  Залишилися запитання?

  Заміна склопакетів: Відгуки

  Оцінка:

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *