Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:
Винесення балкона у наших замовників:
вынос балкона по плите
Винесення балкону від плити
вынос балкона
Винесення балкона: приклад винесення балкона
Як відбувається процес купівлі?
Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54

  Винос балкона від підвіконня

  У вашій квартирі маленький і тісний балкон? Компанія vikna.ua допоможе вирішити проблему. Замовивши послугу виносу балкона, Ви отримуєте можливість збільшити і корисний простір приміщення на 30-35%, підвищити його естетику. У нас є величезний досвід у виконанні такого роду замовлень, ціни нижчі за середньоринкові.

  Розширення балкона від підвіконня

  Для збільшення балконних приміщень використовуються різні технологічні рішення. Самий недорогий варіант – це винос балкона від підвіконня.

  Суть методу полягає у встановленні скління за межами приміщення. В якості опори використовується додаткова конструкція, що споруджується з металевих куточків і швелерів, яка за міцністю не поступається фронтальній стіні балкона. Переобладнання не вимагає попереднього узгодження в державних органах архітектурного нагляду, що дозволяє вирішити задачу в найкоротші терміни.

  Балкон з винесенням від підвіконня візуально ширше стандартної конструкції. Площа підлоги залишається тою ж самою, але кубатура приміщення збільшується. Простір розширюється на висоті парапету. Широке підвіконня можна використовувати як робочий стіл або відкриту полицю для книг, речей, які радують око, тут вистачить місця для невеликої домашньої оранжереї – варіантів безліч. Максимально допустима величина виносу – до 35 см.

  Винесення балкона від підвіконня в Києві

  Компанія vikna.ua виконує заявки з переобладнання і реконструкції балконних приміщень під ключ. Послуга включає наступне:

  • виїзд майстра на місце для виконання замірів та узгодження з клієнтом розмірів конструкції;
  • демонтаж старих елементів обшивки та скління;
  • виготовлення, монтаж металевих опор та антикорозійна обробка;
  • ревізія парапету, його відновлення і посилення (при необхідності);
  • встановлення металопластикових систем зі склопакетами;
  • монтаж елементів зовнішньої обшивки (сайдинг, профнастил або ін.);
  • утеплення, герметизація та внутрішнє оздоблення приміщення.

   Вартість обговорюється індивідуально. Розмір витрат на балкон з виносом підвіконня залежить від розмірів конструкції, складності роботи, матеріалів, що будуть використовуватися, вибору скління (звичайні або енергозберігаючі вікна) та інших нюансів.

   Наші майстри готові виїхати на об’єкт по Вашому дзвінку. Зв’яжіться з менеджерами компанії за телефонами, вказаними на сайті або через форму зворотного зв’язку. Будемо раді співпраці і запропонуємо найвигідніші умови. Звертайтеся!

  Залишилися запитання?

  Винос балкона від підвіконня: Відгуки

  Оцінка:

  1 Comment on "Винос балкона від підвіконня"

  Залиште відгук:
   
   
   
  wpDiscuz