Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Винесення балкону від плити

Вартість винесення з обшивкою ≈ 1300 грн/м

Вартість зазначено для конкретного об'єкту з врахуванням обшивки

Термін виготовлення - за 1 день

Конструкція винесення балкона виготовляється за один день

Жителі типових квартир, які розташовані в «сталінках» або «хрущовках», змушені боротися за кожен додатковий квадратний метр. Якщо вільного простору мало, а на придбання нового житла немає коштів, можна знайти інший вихід із ситуації. Винесення балкону від підлоги дозволить збільшити площу приміщення та використовувати його в якості домашнього кабінету, ігрової для дітей або оранжереї. Самостійно таку роботу краще не робити, оскільки необхідна висока кваліфікація і досвід, адже це питання безпеки.

З огляду на те, що підлога стає більшою, зростає і навантаження на стару плиту. Саме тому ми не рекомендуємо використовувати бетонну стяжку підлоги, двокамерні склопакети та цегляні огорожі. Є альтернативні варіанти, з якими ми готові Вас ознайомити.

До нас звернувся клієнт, який замовив винесення від плити, щоб збільшити площу вузького і маленького балкона (глибиною близько 80 см). Фахівці vikna.ua все зробили на тверду п’ятірочку. Переконайтеся в цьому, переглянувши знімки з об’єкту. Площу підлоги вдалося збільшити на 30 см. До речі, за чинним законодавством це можна робити навіть без отримання дозволу контролюючих інстанцій. Результатом клієнт залишився задоволений – балконне приміщення стало більше приблизно на 40%.

Замовнику сподобалося те, що на відміну від розширення від підвіконня, габарити підлоги істотно збільшилися. Завдяки цьому простіше реалізувати дизайнерські ідеї та з комфортом облаштувати інтер’єр балконного приміщення. Крім того, винесення від плити вважається більш надійним і практичним. Можна не перейматися щодо безпеки своїх близьких людей. Металева основа прослужить десятиліттями, не потребуючи ремонту та додаткових капіталовкладень.

Вартість роботи ми, як і зазвичай, розраховували індивідуально. Ціна завжди залежить від складності поставленого завдання та спектру послуг. Адже винесення балкона від плити вимагає не тільки проведення зварювальних робіт, але й встановлення нової підлоги, зовнішньої та внутрішньої обшивки.

Замислилися щодо розширення балкону? Телефонуйте за вказаними на нашому сайті номерами, щоб отримати безкоштовну консультацію. Розрахуємо, в яку суму обійдеться винесення балкону від підлоги у Вашому випадку. Врахуємо при цьому індивідуальні побажання та наявний бюджет. Звертайтеся – ми будемо раді співпраці!

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54