Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Винесення балкона: приклад винесення балкона

Вартість винесення з обшивкою ≈ 1100 грн/метр

Вартість зазначено для конкретного винесення включно з зовнішньою обшивкою сайдингом

Термін виготовлення - за 1 день

Конструкція виносу балкона виготовляється впродовж робочого дня

При реконструкції та склінні балконного приміщення винесення – найчастіше явище, якщо не вистачає існуючої площі. В основному ми рекомендуємо його в будинках старих споруд (наприклад, в “хрущовках”), де балкони маленькі. У нас є необхідні знання та інструмент для того, щоб створити нижній міцний і утеплений пояс, на який  встановлюються нові металопластикові вікна.

На фото Ви можете побачити, як ми працюємо при виготовленні виносу балкону. Процедура розширення площі поетапна, оскільки потрібно не просто відвоювати додаткові квадратні метри та зробити приміщення більш функціональним, але й зробити це якісно. Ми пам’ятаємо про те, що від цього залежить безпека мешканців.

Наші фахівці запропонували замовнику зробити відразу винесення і від підлоги, і від підвіконня, щоб максимально збільшити внутрішній простір.

Робота передбачала кілька етапів:

 • встановлення швелерів, які стануть основою балкону, і наварювання металокаркасу парапету;
 • підшивка низу;
 • зовнішня обшивка конструкції;
 • скління пластиковими вікнами;
 • внутрішнє оздоблення з утепленням, обшивкою, настилом підлоги.

Наша компанія виконує винесення балконів «під ключ». У команді працюють професійні зварювальники та монтажники, які швидко зроблять багатофункціональний і більший за площею балкон.

Тепер у замовника є можливість зробити на балконі робочий кабінет чи комфортабельний куточок для відпочинку. Також це приміщення відмінно підійде для зберігання різних речей, консервації або зимового саду.

Ви все ще вагаєтеся, чи варто робити винесення балкону? Навіть не сумнівайтеся, це раціональне рішення! Звертайтеся до нашої компанії за телефонами, які вказані на сайті, або заповніть форму зворотного зв’язку. Наші фахівці зателефонують Вам через кілька хвилин і підкажуть орієнтовну суму витрат на виготовлення винесення балкону в Вашому випадку. Не втрачайте можливість отримати кілька додаткових квадратних метрів без шкоди для будівлі.

Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54