Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Дерев’яні вікна для квартири

Вартість вікон ≈ 8400 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 35 днів

Стандартний термін виготовлення вікон з дуба від 30 до 40 днів

Мода змінюється, але вікна з натурального дерева завжди залишаються в тренді. І це не дивно, адже для багатьох людей пріоритетом є екологічна безпека та турбота про здоров’я. Крім того, дерев’яні вікна здатні надати житлу завершений вигляд та підкреслити цілісність дизайну.

Думаєте, що дерев’яні вікна – дороге задоволення? Наш замовник, якому потрібно було замінити вікна в квартирі, переконався в тому, що це не так. Ми порекомендували йому дерев’яні вікна з дуба. Це благородний сорт, який має високу твердість і щільність, тому й прийшов на зміну недовговічній сосні.

Вікна з клеєного брусу з теплими склопакетами та сучасною поворотно-відкидною фурнітурою коштують трохи дорожче пластикових, проте сума виявилася посильною для бюджету нашого замовника. А численні переваги дерев’яних євровікон розвіяли залишки сумнівів.

В першу чергу варто відзначити натуральність. В цьому плані складно знайти гідну альтернативу конструкцій з дуба. Вироби, виконані з екологічно чистого матеріалу, рекомендується використовувати в будь-яких житлових приміщеннях, навіть дитячих спальнях.

Щодо довговічності, дерев’яні вікна не поступаються тим, які виконані з пластика (а при правильному догляді можуть служити навіть довше). Якщо наш клієнт буде підтримувати конструкції в порядку, вони не втратять презентабельний зовнішній вигляд і характеристики впродовж усього терміну експлуатації.

Ще один аргумент на користь вікон з клеєного бруса – вентиляція. Дерево забезпечує відмінний повітрообмін, тому в приміщенні, де встановлені конструкції з натурального матеріалу, не буде душно. Крім того, дерев’яна поверхня не заряджається статичною електрикою, тому не притягує бруд і пил. Доглядати за нею легко.

Завдяки вікнам з євробрусу в будинку нашого клієнта завжди буде комфортна і затишна атмосфера. Вони істотно поліпшать теплоізоляцію приміщення, в результаті плата за використання енергоносіїв буде меншою. Влітку користь також відчутна – можна заощаджувати на кондиціонуванні.

Не варто думати, що практичністю дерев’яні вікна поступаються аналогам, це не так. При виготовленні таких конструкцій використовується високоякісна сучасна фурнітура і склопакети. Вони оснащуються замками безпеки, москітними сітками, відкриваються в декількох положеннях.

Цікавлять дерев’яні вікна? Зверніться до наших менеджерів, щоб дізнатися деталі оформлення замовлення і вартість конструкцій в конкретному випадку. Скористайтеся для цього формою зворотного зв’язку або самостійно наберіть один з номерів, які вказані на нашому сайті.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54