Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Енергозберігаючі вікна Salamander для квартири

Вартість вікон ≈ 2950 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 10 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Salamander 7 - 14 робочих днів

Опір теплопередачі - 0,9

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Репутація понад усе – ми ніколи не радимо замовникам поганого. Рекомендуючи вікна Salamander  для скління квартири, наші фахівці на 100% знають, що клієнт залишиться вдоволений. Ці вікна, виконані з німецького профілю. Вони виправдовують всі сподівання, оскільки, без перебільшення забезпечують приміщення найвищим рівнем тепло-, повітро-і вологозахисту.

При виготовленні конструкцій з профілю Salamander bluEvolution 82 застосовуються передові технології. А завдяки використанню рами і стулки з найкращими тепловими характеристиками вдається досягти бажаного енергозбереження. З такими вікнами навіть в морозні зими в приміщеннях буде комфортно. Плюс скорочуються тепловтрати, що дозволяє заощаджувати на рахунках за електроенергію та газ. Витрати на скління виправдають себе впродовж 2-3 років. Це вигідна інвестиція!

Профіль збільшеної монтажної глибини 82 мм з шістьма камерами найкращим чином підходить для створення енергоефективного будинку. Варто відзначити те, що опір теплопередачі у Salamander bluEvolution 82 становить 1 м²K / Вт, що на 25% вище нормативних показників. Вікна Саламандер не випускають тепло назовні, зберігаючи оптимальний мікроклімат в приміщеннях. Для підвищення енергозберігаючих якостей може використовуватися теплий склопакет шириною до 54 мм (використовується технологія вклеювання).

Потужний підсилювач у вигляді розірваного квадрата є підтвердженням високого технологічного рівня вікон. Забезпечує стабільність конструкції та її стійкість до вітрових навантажень.

Ми з впевненістю говоримо про те, що Саламандер Блу Еволюшн 82 – це нове покоління теплих вікон, які створюються з використанням передових технологій, які орієнтовані на майбутнє. Цю систему сміливо можна віднести до конструкцій преміум-класу, які відрізняються не лише високими експлуатаційними характеристиками, але і презентабельним зовнішнім виглядом. Таке вікно стане гармонійним доповненням будь-якого інтер’єру. Оцініть отриманий результат, переглянувши наш фотозвіт. Білосніжний пластик з приємним блакитним відливом зберігає свої первинні якості впродовж тривалого часу. За весь термін експлуатації не змінить колір. Догляд за вікнами Саламандер 82 не буде проблемою. Досить періодично мити їх з використанням звичайної домашньої хімії.

Хочете захистити свою квартиру від холоду або спеки, вітру та проливного дощу, несанкціонованого доступу? Найкращим рішенням стане Salamander 82 – конструкція німецької якості, яка добре зарекомендувала себе серед українських споживачів. Телефонуйте нашим фахівцям для отримання консультації або використовуйте форму зворотного зв’язку. Зробимо індивідуальний розрахунок і розповімо про деталі співпраці.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54