Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна та балкон Rehau з компенсацією 35% від вартості!

Вартість вікон ≈ 2600 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 10 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Rehau білого кольору 7-14 днів

Опір теплопередачі - 0,93

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Нове будівництво відповідає вимогам покупців, замість старих захаращених балконів в будинках радянської спадщини замовники хочуть бачити відкриті і просторі лоджії та балкони з вікнами “в підлогу”, це ставить певні вимоги до самих вікон.

Коли балкон стає частиною кімнати (опалювального приміщення), вікна на балкон повинні мати тепловий опір приблизно як і сама стіна будинку. Цього можна домогтися використовуючи теплий пластиковий профіль та енергозберігаючий склопакет.

Для скління панорамних вікон наш клієнт обрав п’ятикамерний профіль Rehau Euro-Design 70 і склопакет товщиною 40 мм з двома енергозберігаючими полотнами скла і наповненням камер склопакету інертним газом аргон.

Вікна Rehau у зазначеній комплектації мають опір теплопередачі 0,93 (при необхідній нормі 0,75) і відповідають вимогам програми “теплих кредитів”. Крім якісних енергозберігаючих вікон наш клієнт отримав необхідні паспорти виробів і подав заявку на компенсацію в розмірі 35% від вартості замовлення від агенства IQ Energy.

Для пластикових вікон з великою площею важливо мати достатній опір статичним навантаженням, для цього вертикальні секції великих вікон з’єднуються між собою статичними підсилювачами всередині яких знаходиться потужна сталева пластина.

У місцях, де потрібне додаткове утеплення стін і де буде підвісна стеля, на віконні рами встановлені розширювачі. Монтажний шов зовні оброблений вологостійким паропроникним герметиком. Вікна виготовлені на авторизованому виробництві Rehau і відповідають технічним вимогам до вікон цієї компанії.

Що таке “теплий кредит” з компенсацією?

Компенсація видається в разі придбання вікон в кредит в одному з державних банків (вони так і називаються — теплі кредити). Без відкриття кредиту на вікна компенсація не видається.

Сума компенсації складе 35% від ціни вікон (без врахування робіт), але не більше 14000 грн, або до 3000 євро (включно з роботою) при роботі за програмою  IQ Energy від ЄБРР.

Наша компанія має значний досвід з продажу вікон за державними програмами енергоефективності, залиште номер телефону у формі зворотного зв’язку і ми з радістю проконсультуємо Вас з питань придбання вікон по “теплому кредиту”.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54