Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна Rehau Synego с теплим монтажем

Вартість вікон ≈ 3500 грн/м²

Значення вартості зазначено для конкретного об'єкта

Термін виготовлення — 24 дні

Стандартний термін виготовлення вікон з ламінуванням становить від 14 до 25 днів

Опір теплопередачі — 0,9

Вікна відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

При будівництві приватного будинку або котеджу питання енергозбереження стоїть на першому місці. І велику роль в цьому відіграє встановлення якісних вікон і теплий монтаж. Клієнту, який звернувся до нас з проханням засклити новий котедж, ми порекомендували профільну систему Rehau Synego. Про цей вибір йому шкодувати точно не доведеться:

 • Міцність та довговічність конструкції робить скління з використанням 7-камерної Rehau Synego вигідним. До питання заміни вікон не доведеться повертатися щонайменше 50 років.
 • Високі показники звукоізоляції. Навіть якщо сусіди виявляться гучними, в будинку нашого клієнта завжди буде ідеальна тиша і спокій.
 • Високий рівень захисту від протягів і морозів. Система «Синего» відрізняється герметичністю і максимальною монтажною глибиною профілю (80 мм), що забезпечить оптимальний мікроклімат і при цьому дозволить заощадити на енергоресурсах.
 • Бездоганний зовнішній вигляд. Переглянувши наш фотозвіт, ви напевно самі зрозумієте, що завдяки використанню профільної системи Rehau Synego можливості дизайну фактично безмежні. Можливі різні варіанти ламінації, декорування спеціальними алюмінієвими накладками тощо.

Багатьом українцям німецький бренд Рехау добре знайомий. Його продукцію цінують за бездоганну якість і доступну вартість. Профільна система «Синего» розроблялася спеціально для тих, хто піклується про енергозбереження і прагне шумоізоляції. Світлопрозора конструкція відрізняється поліпшеними теплоізоляційними якостями, що чудово підходить для заміського будинку з автономним опаленням.

Незважаючи на те, що Rehau Synego за експлуатаційними характеристиками можна віднести до преміальних рішеннь, коштують такі вікна відносно недорого. Це кращий варіант для тих, хто вважає за краще раціонально вкладати свої кошти.

Великий досвід встановлення металопластикових вікон дозволяє нам стверджувати, що якісна профільна система – тільки половина справи. Крім того, важливо грамотно провести теплий монтаж вікон. Тільки так можна добитися того результату, якого хоче клієнт.

Пояснимо в двох словах. Теплий монтаж являє собою особливу методику ущільнення віконних швів і стиків, що дозволяє домогтися максимальної герметичності і високої теплоізоляції. При цьому нормальному провітрювання він не заважає, сприяючи оптимальному мікроклімату в приміщеннях.

Наші майстри при встановленні вікон Rehau Synego в котеджі замовника на 100% дотримувалися технології. Поки клієнту складно оцінити результат, оскільки будинок знаходиться ще в процесі будівництва, але одразу ж після переїзду він зрозуміє всі переваги теплого монтажу:

 • Надійний захист ізоляційних і будівельних матеріалів від вологи як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони. Завдяки цьому на поверхні не з’являться грибок, цвіль тощо.
 • Відмінна шумоізоляція. Міцний монтажний шов не боїться деформацій, які відбуваються при температурному «русі». В будинок не будуть проникати сторонні звуки.
 • Запобігання витокам тепла. Це дозволяє істотно знизити витрати на кондиціонування в літню пору року і на опалення – в зимову.

Якщо ви маєте намір замінити вікна в котеджі або квартирі з індивідуальними лічильниками, Rehau Synego + теплий монтаж будуть оптимальним варіантом. Ми готові допомогти вам з склінням, звертайтеся! Телефонуйте за номерами, які вказані на сайті vikna.ua або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зателефонують і проконсультують Вас з усіх питань через декілька хвилин.

Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54