Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Скління балкона вікнами OPEN TECK De-lux

Вартість вікон ≈ 1390 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 7 днів

Стандартний термін виготовлення вікон OPEN TECK для балкону становить 7-10 робочих днів

Балкон без скління приносить масу незручностей. У холодну пору року там незатишно, а влітку – завжди повно бруду і пилу з вулиці. В результаті втрачається корисний простір, який можна використовувати для сушки білизни чи зберігання консервації.

Оскільки наш замовник не використовує балкон в якості житлового приміщення, ми порадили вікна OPEN TECK. Цей бренд не даремно називають «українським Rehau». За якістю він не поступається імпортному аналогу, однак коштує на 20% дешевше. А якщо порахувати, що спеціальні додаткові профілі (еркерні труби, розширювачі, з’єднувачі) в німецьких системах ще на третину збільшують вартість, то економія при купівлі «Опентек» є доволі істотною.

З урахуванням індивідуальних вимог замовника оптимально підійшов профіль OPEN TECK De-lux 60. 4-камерні металопластикові вікна дозволили зі скромними вкладеннями здійснити мрію господарів квартири – позбутися від протягів, вуличного пилу і вологи. Незважаючи на те, що монтажна глибина профілю всього 60 мм, ця система повністю відповідає вимогам клієнта до звуко- і теплоізоляції.

Ще одна ключова перевага – досконала геометрія і екологічність профілю OPEN TECK De-lux. Перегляньте фотографії: балкон з сучасним склінням вигідно виділяється на тлі інших! Крім того, завдяки гладкій поверхні догляд за металопластиковими конструкціями не буде обтяжливим. Вікна збережуть свій привабливий зовнішній вигляд впродовж довгого часу.

Якщо Ви теж хочете засклити балкон якісними, але недорогими металопластиковими вікнами, зверніть увагу на Openteck De-lux. Попередньо розрахувати вартість вікон Вам допоможе віконний калькулятор на vikna.ua.

Телефонуйте за вказаними на нашому сайті номерами або скористайтеся формою зворотного зв’язку, щоб вже зараз дізнатися скільки коштуватимуть вікна для Вашого проекту. Консультації та індивідуальний розрахунок вартості, а також замір – безкоштовно!

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54