Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна WDS кольору «горіх» і шпросами в котедж

Вартість вікон ≈ 1850 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 10 днів

Термін виготовлення вікон із заводською ламінуванням 7-14 днів

Приватний будинок отримав нові вікна кольору горіх з практичного вітчизняного чотирьохкамерного профілю WDS 400. Якщо Ви обираєте вікна, маєте обмежений бюджет, але якість і зовнішній вигляд повинні бути на висоті — вікна WDS це найкраще рішення, яке тільки можна знайти на ринку.

Замовник обрав вікна з зовнішньою ламінацією кольору “горіх”(кольорові з зовнішнього боку, всередині білі) . Це благородний колір, який виглядає презентабельно з будь-яким оформленням фасаду. До слова, для цього об’єкта “горіли” терміни здачі і вибір вікон WDS був не випадковим, в кольорі “горіх” цей профіль виготовляється на заводі і терміни виробництва кольорових вікон не відрізняються від білих.

У вікнах встановлена надійна австрійська фурнітура Maco в повній комплектації, двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом, особливість виконання склопакетів – шпроси золотого кольору (зауважимо, що з ламінуванням “горіх” золоті шпроси виглядають дуже ефектно). На всіх вікнах встановлені ручки Hoppe Secustik – красиві, довговічні та протизламні.

Ми вважаємо що вікна для приватного будинку повинні бути унікальними. Родзинкою об’єкта стало вікно у формі складної трапеції, спочатку замовник відмовлявся від нього через складність виготовлення, але ми впоралися з цим завданням: спочатку конструктор намалював вікно в креслярській програмі, потім ми склали його на виробництві, вислали замовнику фотографії, узгодили зовнішній вигляд та виготовили.

Висновок може бути наступний: вікна WDS чудовий вибір для скління з ламінуванням за доступною ціною. В цьому профілі можна виготовити вікна для приватного будинку складної форми, енергозберігаючі, кольорові, з шпросами, які не поступатимуться європейським аналогам.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54