Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Надійні вхідні двері Rehau для магазину

Вартість дверей ≈ 4500 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 9 днів

Стандартний термін виготовлення вхідних пластикових дверей становить від 7 до 14 днів днів

Опір теплопередачі - 0,8

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

REHAU Організація зручного і красивого входу в сучасний магазин – завдання, до якого слід підійти з великою відповідальністю. І перше, що потрібно зробити, – встановити якісні та довговічні вхідні пластикові двері. Через великий потік відвідувачів також слід звертати особливу увагу на надійність та функціональність конструкції.

Наш клієнт, який захотів відкрити нову торгову точку, скрупульозно підійшов до вибору пластикової вхідних дверей, які повинні були поєднувати високі характеристики міцності і теплозахисні властивості. На думку фахівців vikna.ua, в цьому плані оптимальним рішенням є вхідна пластикова група виробництва Rehau. Німецький концерн пропонує конструкції з довговічного пластику, виготовленого за унікальною рецептурою. Вони мають підвищений захист від зламу і лаконічний дизайн. Перегляньте фото, такі пластикові двері на вході в приміщення виглядають презентабельно і при цьому є практичними.

З переваг дверної системи виробництва Rehau наш клієнт зазначив:

 • Елегантний зовнішній вигляд. ПВХ-двері відмінно доповнять інтер’єр приміщення. Гармонійно виглядатимуть з будь-яким дизайнерським рішенням.
 • Високий рівень шумо- і теплоізоляції. Завдяки цьому в магазині буде комфортний мікроклімат, а сторонні звуки не будуть проникати в приміщення з вулиці.
 • Функціональність. При виготовленні вхідної групи використовувалися якісні запірні механізми, завдяки чому двері зручно відкривати / закривати.
 • Витривалість. Двері Rehau відмінно витримують інтенсивну експлуатацію. В основі профілю – спеціальне квадратне армування, що забезпечує жорсткість всієї конструкції.
 • Безпека. Склопакет, який використовується компанією Rehau, складно розбити. А якщо навіть це і станеться, то покупці або продавці магазину не пораняться.
 • Невибагливість у догляді. Гладку поверхню пластику легко очищати від забруднень та пилу.
 • ВХ-двері стійко витримують механічні впливи, вплив вологи, сонячних променів, зберігаючи первинний зовнішній вигляд.
 • Герметичність. Завдяки подвійному контуру ущільнення і щільному притиску вхідних дверей всередину не проникнуть протяги і волога.

Придивляєтеся до пластикових вхідних дверей? Оптимальним варіантом у співвідношенні ціна / якість є вироби німецької компанії «Рехау». Такі конструкції відповідають високим вимогам сучасних споживачів і забезпечують надійний захист від несанкціонованого доступу. Звертайтеся до наших фахівців для оформлення замовлення та обговорення умов співпраці. Досвідчені менеджери виконають індивідуальний розрахунок і безкоштовно нададуть консультацію щодо Вашого проекту.

Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54