Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна Brokelman для веранди

Вартість вікон ≈ 1900 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 8 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Brokelman становить 7 - 10 робочих днів

Традиційно вважається, що вікна з зовнішнім відкриттям з звичайних віконних профілів, таких, наприклад, як Brokelman, робити не бажано. Основні проблеми – це наявність із зовнішнього боку зливних отворів, які будуть в даному випадку розташовуватися з боку будинку, а також складність закриття зсередини.

Однак якщо вікна виходять на веранду, то обидва ці питання вже не настільки актуальні – вода в притвор потрапляти не буде, і закриття цілком можливо. Так здавалося б неправильне рішення може бути не тільки можливим, але і зручним, тому що дозволяє економити багато місця у будинку. Про це ми і розповіли нашому замовнику, коли він звернувся з проханням засклити веранду.

Чому саме вікна Brokelman? Все просто: ці віконні системи відносяться до ПВХ-продуктів останнього покоління. Вони виконані з урахуванням всіх вимог споживачів. Завдяки дотриманню режимів виготовлення та сучасній рецептурі ці конструкції відрізняються надійністю і екологічною чистотою. У порівнянні з трикамерними аналогами мають переваги зі звукоізоляції та теплозахисту. З огляду на особливості геометрії профільних систем Брокельман і наявність спеціального пазу, можна встановлювати протизламну фурнітуру.

Наступний позитивний момент – якість ущільнення. У профілях Брокельман воно не тріскається, не розсихається і не змінюється в розмірах впродовж всього терміну експлуатації. Завдяки цьому забезпечується належний захист від протягів та холоду. Вікна відрізняються енергоефективністю, що забезпечує комфортний мікроклімат. Навіть в суворі зими потрібні мінімальні зусилля, щоб підтримувати відповідний температурний режим.

Що стосується, експлуатаційного ресурсу, то у вікон Brokelman він розрахований на кілька десяток років. Впродовж цього часу конструкції не втратять первісний зовнішній вигляд та функціонал. Наш замовник віддав перевагу класиці – білосніжному профілю, хоча є й інші варіанти. Можна використовувати ламінацію різних виробників. Такі конструкції також не потребуватимуть фарбування.

Думаєте склити веранду або гостьовий будиночок? Придивіться до вікон Брокельман. Це відмінний варіант, що поєднує ціну та якість. Звертайтеся, щоб проконсультуватися щодо придбання та більш детально дізнатися про переваги тієї чи іншої профільної системи. Заповнюйте форму зворотного зв’язку або телефонуйте за телефонними номерами, які вказані на нашому сайті. Проконсультуємо безкоштовно!

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54