Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Оздоблення балкона дерев’яною вагонкою

Вартість обшивки ≈ 600 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 1 робочий день

Обшивка вагонкою та виготовлення шафи займає не більше одного дня

Мало обрати якісні металопластикові вікна для скління балкону, щоб надати йому затишний і сучасний вигляд. Необхідно також подумати про облицювання стін приміщення. Наш замовник обрав дерев’яну вагонку і не прогадав. Це натуральний матеріал, який дозволив зробити інтер’єр солідним та престижним. Крім того, така вагонка відмінно поєднується з встановленими металопластиковими вікнами, надаючи внутрішньому простору закінчений вигляд.

Ми знаємо, що для клієнтів важливий ресурсний термін матеріалу, адже ремонт на балконі щороку не робиться. В цьому плані дерев’яна вагонка хороший варіант. Ще при виготовленні її обробляють  спеціальними речовинами, що забезпечує довгий термін експлуатації. Крім того, завдяки низькій ціні дерев’яна вагонка вигідно виглядає на тлі інших оздоблювальних матеріалів. При цьому турбуватися про екологічність не варто. Матеріал повністю безпечний для здоров’я.

Є ще одна перевага. Дерев’яна вагонка забезпечила додаткову тепло- і звукоізоляцію. Завдяки їй та якісним ПВХ-вікнам жителям цієї квартири не страшні протяги та вуличний шум. До того ж клієнт зазначив нові можливості для дизайну (це найбільш екологічний вид декорування). Клімат в приміщенні здоровий, що буде позитивно впливати на самопочуття і настрій мешканців.

Прекрасним доповненням стали сучасні підвіконня Plastolit з унікальним акриловим покриттям Elesgo. Воно оберігає поверхню підвіконня від подряпин. На глянці не буде накопичуватися пил і бруд, за ним легко доглядати. Щоб додати інтер’єру індивідуальність, наші фахівці підібрали підвіконня такого кольору, щоб він ідеально поєднувався з обшивкою стін. Приміщення вийшло більш світлим і затишним.

Завершальним акцентом стали дерев’яні меблі. Функціональна та містка шафа з кількома поличками – мрія будь-якого господаря. Тепер наш замовник зможе зі зручністю зберігати на балконі свої речі, звільнивши більше місця в квартирі.

Ваше балконне приміщення давно потребує ремонту? Подаруйте йому «друге життя», встановивши нові металопластикові вікна та виконавши обшивку сучасними і екологічними матеріалами. Телефонуйте, наші фахівці готові зробити індивідуальний розрахунок і проконсультувати з будь-яких питань, що Вас цікавлять. Ми хочемо з Вами співпрацювати!

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54