Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Балкон Rehau з ремонтом «під ключ»

Вартість вікон ≈ 1450 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 9 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Rehau 7 - 14 днів. Роботи з встановлення та облицювання балкону займають до 2-х днів

Комплексний ремонт дозволяє за порівняно невеликі кошти отримати функціональний і теплий балкон. Тут можна зробити як зону відпочинку, так й ігрову або робочий кабінет. Все залежить від польоту фантазії квартировласника. Тому, якщо прийшла пора замінити вікна на старому балконі, ми відразу радимо ремонт приміщення «під ключ».

На фото зображений один з останніх наших об’єктів, де роботи виконувалися в комплексі (починаючи від заміни вікон і закінчуючи виготовленням вбудованих меблів). Результат очевидний: балкон вийшов світлим і затишним.

Попередньо було прийнято рішення про винесення балкона з зовнішньою обшивкою сайдингом, щоб розширити внутрішній простір і додати кілька додаткових квадратних метрів. В нашій команді працюють досвідчені фахівці, які неодноразово виконували такі завдання. І в цей раз вони виконали роботу максимально швидко і якісно. Так було покладено початок комплексного ремонту на балконі нашого замовника.

Для скління приміщення обрали вікна Rehau. Конструкція німецького виробника відрізняється відмінною якістю при раціональній вартості. Трикамерний профіль з монтажною шириною 60 мм відповідає всім вимогам шумо- і теплоізоляції. Плюс до цього Rehau Euro 60 має підвищені характеристики. З огляду на те, що скління виконувалося на високому поверсі, де є вітрове навантаження, вибір був очевидний.

Раніше підвіконня на балконах і в житлових кімнатах встановлювали традиційного білого кольору. Сьогодні вибір значно ширший. Ми порадили клієнту звернути увагу на продукцію Plastolit. Ці популярні підвіконня, мають надміцну зносостійку поверхню. Ламінуюча плівка Elesgo (в тон світлого дерева) не тільки служить прикрасою, але й оберігає підвіконня від механічних пошкоджень. Пил та бруд на поверхні не затримується, їх легко можна прибрати звичайною хімією.

Наступний момент комплексного ремонту на балконі – внутрішнє облицювання дерев’яною вагонкою. Це недорогий та екологічний матеріал, який прослужить довгий час. Для нашого клієнта дані критерії були важливі, оскільки хотілося зробити інтер’єр солідним і при цьому не завдати шкоди сімейному бюджету.

Ми часто радимо обирати для оформлення балконів саме дерев’яну вагонку. У поєднанні з металопластиковими вікнами вона дозволяє домогтися оптимального мікроклімату на балконі і назавжди забути про протяги та вуличний шум. В якості підлогового покриття був обраний світлий ламінат, що гармонійно поєднується з оформленням стін. На місці наші фахівці провели заміри і за бажанням господарів виготовили дві вбудовані дерев’яні шафки. Це був завершальний акцент ремонту балконного блоку «під ключ».

Потрібно зробити комплексний ремонт на балконі? Не відкладайте цю справу в довгий ящик. Пора діяти прямо зараз! Зв’яжіться з нашими фахівцями за вказаними на сайті телефонами і замовте індивідуальний розрахунок.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54