Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Французькі балкони Koning в новобудові

Вартість вікон ≈ 1950 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 11 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Koning білого кольору 7-14 днів

Опір теплопередачі - 0,8

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Вікна від підлоги до стелі, відмінна панорама та збільшення огляду – далеко не всі переваги так званого «французького балкона». Важливим є те, що встановити його можливо не тільки в новобудовах, а й в будинках старого типу – “сталінках”, “брежнєвках”, “хрущовках”. Це дозволить повністю прибрати балконний блок і замість колишньої огорожі використати великі віконні конструкції на всю висоту приміщення. Відзначимо, що займатися цим повинні лише професіонали, які мають великий досвід та професійний інструмент. В іншому випадку французьке скління може бути небезпечним.

Коли до нас звернувся замовник з проханням зробити вікна для балкону, ми в першу чергу виїхали на об’єкт і оцінили його стан, провели правильні заміри. Плюс індивідуально підбиралися металопластикові вікна. Ми зробили акцент на максимально теплі конструкції, оскільки площа скління досить велика. Було вирішено зробити вікна з п’ятикамерного профілю Кенінг з двокамерним склопакетом 40 мм (там використовуються два енергозберігаючих полотна скла, простір заповнений аргоном).

Ми рекомендуємо українські вікна Koning, як одні з найкращих, що не завдадуть удару по бюджету. Завдяки жорсткому контролю якості, налагодженому виробничому процесу і високоякісним матеріалам, що виготовлені з використанням цих профільних систем балконні рами, є надійними і стійкими до «нетрадиційних» навантажень. На високих поверхах на балкони великої площі спрямоване серйозне вітрове навантаження, особливо в передмісті, де висотний будинок може стояти посеред поля. Геометрія продумана до дрібниць, а зовнішні стінки профілю мають товщину 3 мм (до слова, це клас А). Kенінг – ідеальний варіант для французького скління, яке повинно бути максимально надійним для мешканців.

Ззовні проникнути на французький балкон складно, оскільки система дозволяє використовувати надійну протизламну фурнітуру. Це ще один істотний плюс вікон Koning.

З додаткових переваг цього профілю наш замовник зазначив привабливий зовнішній вигляд конструкції. Вибір був зроблений на користь білого глянцю. Хоча варто сказати, що в лінійці виробника є великий вибір ламінованих профілів (навіть з імітацією «під дерево»). Важливо і те, що пластикова поверхня відмінно переносить зовнішні впливи і не втрачає свій колір та інші експлуатаційні характеристики. Вся лінійка сертифікована відповідно до норм ДСТУ.

Вас зацікавило французьке скління? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте за контактними номерами, щоб отримати більше інформації.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54