Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Розсувні двері WDS

Вартість дверей ≈ 3900 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 15 днів

Стандартний термін виготовлення розсувних дверей становить від 14 до 25 днів

Розсувні двері – вибір тих, хто цінує простір навколо себе і хоче максимального комфорту. Мода на встановлення конструкцій такого типу прийшла до нас з європейських країн. Рішення привабливо тим, що дозволяє візуально збільшити внутрішній простір, забезпечити просторий і зручний вихід з приватного будинку.

Нашому замовнику такий варіант підходив якнайкраще, оскільки потрібно було встановити стильні та практичні розсувні двері в приватний будинок.

Порівнявши експлуатаційні характеристики і вартість різних зразків, вибір був зроблений на користь розсувних дверей WDS з паралельно-зсувною відкидною фурнітурою Siegenia PSK 160. Вона розроблялася спеціально для стулок малих і середніх розмірів, що дозволяє оптимальним чином вирішити поставлені завдання. Принцип роботи фурнітури досить простий: стулка спершу виїжджає вперед, а далі по напрямній зсувається вздовж рами. Крім цього, можна відкривати конструкцію в режимі провітрювання, відкидаючи стулку.

Замовник гідно оцінив легкість ковзання, надійність всіх елементів фурнітури, високі теплозахисні властивості та протизламну функцію. «Розсувки», так ще простою мовою називають такі конструкції, забезпечать просторий вихід з приватного будинку. Вони максимально зручні в експлуатації. А завдяки тому, що при виготовленні таких конструкцій використовується профіль української компанії WDS, розсувні двері обійшлися нашому клієнту відносно недорого.

Ми впевнені в тому, що гарні розсувні двері – це не просто інвестиція в зовнішній вигляд будинку. Це можливість підкреслити статусність, успішність та респектабельність. Естетичні показники вигідно поєднуються з експлуатаційними характеристиками:

 • За зламостійкістю розсувні пластикові двері WDS не поступаються стандартним конструкціям.
 • Завдяки хорошій герметичності в будинок не будуть проникати холод, протяги та вуличний шум.
 • Практичність дверей WDS з паралельно-зсувною фурнітурою Siegenia PSK 160 поза сумнівом.
 • Дозволяють заощаджувати багато корисного простору, яке «крадеться» при встановленні класичних дверей (під радіус поворотної частини).
 • Презентабельність розсувних дверей дозволить розставити акценти в інтер’єрі і надати йому завершеного вигляду.

Зателефонуйте нашим менеджерам, щоб дізнатися відповіді на запитання щодо розсувних дверей, якщо хочете встановити такі в своїй квартирі, будинку або офісі. Досвідчені фахівці безкоштовно нададуть консультацію та підкажуть, на яку суму орієнтовно варто розраховувати в Вашому випадку. Бажаєте аби ми зателефонували Вам? Тоді заповнюйте форму зворотного зв’язку, яка є на сайті.

Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54