Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна Brokelman – скління веранди

Вартість вікон ≈ 1900 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 8 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Brokelman становить 7 - 10 днів

У літню пору хочеться втекти з міста, щоб хоч на декілька днів забути про метушню та насолодитися дачним релаксом. Як зробити відпочинок за містом максимально комфортним? Для сімейних посиденьок і прийому друзів важливо облаштувати веранду або гостьовий будинок. І питання скління не повинно бути на останньому місці.

Купувати енергоефективні вікна іменитих марок недоцільно в тому випадку, якщо приміщення використовується лише в теплу пору року. Можна обрати бюджетний варіант. Ми вважаємо, що оптимальне рішення для скління гостьового будинку чи веранди – вікна «Брокельман». Це вітчизняний виробник, продукція якого відповідає сучасним міжнародним стандартам і коштує недорого. Завдяки екструзії профілів Brokelman в Україні вдалося домогтися оптимального поєднання ціни та якості. Економія коштів очевидна, в чому переконався і наш замовник. Він був приємно здивований вартості скління 4-камерними пластиковими вікнами.

У якості продукції Brokelman ми не сумніваємося. Профільні системи виготовляються за сучасною рецептурою, з чітким дотриманням технології. У складі пластику немає шкідливих речовин, які можуть завдати шкоди здоров’ю. Виробник дбає про екологічність вікон української компанії. І, до речі, не дивлячись на відносну дешевизну 4-камерні системи з монтажною шириною 58 мм істотно перевершують за експлуатаційними характеристиками 3-камерні. В першу чергу це стосується звуко- і теплоізоляції та герметичності. Це створить додатковий затишок в гостьовому будинку.

Про те, що віконні системи Brokelman виглядають презентабельно, говорити зайве. Це насправді так. Подивіться наш фотозвіт і переконайтеся в цьому. Більш того, вони збережуть первинний зовнішній вигляд і білизну пластику протягом довгих років. Нашому замовнику не доведеться повертатися до питання скління десятиліттями. І можна назавжди забути про фарбування. Поверхня залишиться білосніжною, глянсовою та гладкою, не вимагаючи специфічного догляду. Для підтримки вікон в чистоті досить періодично мити їх звичайною домашньою хімією.

На вашій веранді або в гостьовому будинку досі старі вікна? Прийшла пора замінити їх на сучасні ПВХ-системи. Ми доведемо, що це доступно для Вашої кишені. Звертайтеся до наших фахівців, щоб безкоштовно отримати консультацію та індивідуальний розрахунок вартості скління. Допоможемо визначитися з варіантом, який влаштує Вас на 100%.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54