Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Скління лоджії німецькими вікнами Rehau

Вартість вікон ≈ 1390 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 10 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Rehau 7 - 14 днів

Розширення житлового простору за рахунок лоджії – логічне та недороге рішення. Крім того, завдяки цьому можна змінити дизайн кімнати, скоротити втрати тепла, позбутися від протягів та вуличного шуму.

Коли замовник звернувся до нас з проханням виконати скління великої лоджії, вибір був очевидний  — вікна Рехау.

Це профіль німецького бренду, а значить, висока якість поза сумнівами. Продукція Rehau добре зарекомендувала себе серед українських споживачів. Відрізняється оптимальними характеристиками шумоізоляції і енергозбереження.

Також враховувалися наступні критерії:

 • збереження комфортного мікроклімату
  стійкість до вітрових навантажень і максимальна ступінь надійності (в основі профілю йде товстий армований П-подібний підсилювач);
 • високоякісний пластик (нагадаємо, у Rehau один з кращих складів пластмаси, що забезпечує стійкість до вигоряння і тріскання на морозі);
 • захищає від протягів та не пропускає вологу.

Було передбачено кілька стулок, що дозволить в майбутньому з легкістю доглядати за вікнами. До речі, профіль абсолютно невибагливий. Досить періодично мити його домашньою хімією, щоб зберегти глянсовий блиск і благородну гладкість пластику.

Тепер наш замовник може влаштовувати на лоджії сімейні чаювання або відпочивати там з друзями. Хоча не виключено, що тут з’явиться шикарний робочий кабінет або велика оранжерея квітів. У будь-якому випадку тут можна буде створити сучасний інтер’єр. Акуратні скоси і гладка поверхня роблять Rehau Euro Design 60 справжньою окрасою приміщення. Завдяки двом контурам ущільнення лоджія повністю захищена від пилу, опадів та шуму. Виконавши скління з Рехау Євро 60, наш шановний клієнт зробив вигідну інвестицію в свій комфорт.

Ми працюємо з Rehau майже 20 років, тому впевнені в їх високій якості та збереженні експлуатаційних якостей впродовж тривалого часу. Від нас замовник отримав 10-річну гарантію на встановлені вікна. В цілому ж, вони можуть служити до 50 років і навіть довше.

Теж бажаєте  насолоджуватися відчуттям затишку та гармонії? Ми готові подбати про скління лоджії у Вашій квартирі. Запропонуємо оптимальний варіант. Телефонуйте вже зараз, щоб обговорити деталі співпраці з нашими фахівцями!

Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54