Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Недорогі офісні двері та перегородки

Вартість дверей ≈ 1800 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 7 днів

Стандартний термін виготовлення офісних дверей становить від 7 до 14 днів

Металопластикові перегородки в офісних або виробничих приміщеннях – зручне рішення для зонування. Вони дозволяють розділити єдиний простір на кілька робочих зон: зробити особисті кабінети співробітникам, переговорні та конференц-зали.

Нашому клієнту для зонування офісу ми порадили бюджетні перегородки та  офісні двері вітчизняної компанії Lider. Це рішення, яке користується великою популярністю серед замовників через оптимальне співвідношення ціна / якість. Виготовляється з профілів з склінням однокамерним склопакетом або сендвіч-панелями.

Клієнт гідно оцінив сильні сторони конструкцій Lider:

 • незважаючи на велику площу перегородки з цього профілю вона не несе ніякого навантаження;
 • завдяки мобільності та простому монтажу дозволяють швидко перепланувати офісне приміщення;
 • відрізняються високим рівнем теплоізоляції, що дозволить взимку заощаджувати на опаленні кабінетів персоналу, а влітку – на кондиціонуванні;
 • чудова шумоізоляція (за цим показником ПВХ-перегородки та двері дадуть фору конструкціям з алюмінієвого чи дерев’яного профілю);
 • завдяки наявності якісних і еластичних ущільнювачів можна забути про потрапляння в кабінет пилу та протягів ззовні;
 • відрізняються достатнім запасом міцності, завдяки чому не бояться деформацій, зовнішніх впливів (збережуть презентабельний зовнішній вигляд впродовж довгого часу).

На фото Ви можете помітити, що ще однією важливою перевагою перегородок та дверей з профілю «Лідер» є естетична складова. Така конструкція органічно впишеться в інтер’єр офісного приміщення. Завдяки білому пластику і лаконічному дизайну простір не буде навантажуватися зайвими деталями. Зберегти презентабельний вигляд виробу просто. Поверхня легко миється, стійко витримує вплив вологи і миючих засобів.

Перегородка виконана з використанням непрозорих сендвічів, завдяки чому приміщення буде захищено від сторонніх поглядів.

Для себе замовник зазначив, що 3-камерна профільна система «Лідер» вітчизняного виробництва відрізняється економічністю. Але при цьому не відчувається втрата якості. Конструкція максимально адаптована до вимог українських споживачів. Цього вдалося досягти завдяки використанню унікальної рецептури сировини, передовому обладнанню та інноваційним технологіям. Продукція сертифікована відповідно до вимог ДСТУ, відповідає актуальним пожежним та санітарно-гігієнічним нормам.

Замислилися, як недорого але зі смаком зонувати офісний простір? Зверніть увагу на конструкції з вітчизняного профілю Lider. Телефонуйте нашим фахівцям для отримання детального розрахунку. Консультації надамо безкоштовно! Підкажемо орієнтовну вартість Вашого проекту, допоможемо визначитися з ідеальним рішенням.

Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54