Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Тамбур для входу в магазин

Вартість вікон ≈ 2700 грн/м²

Значення вартості зазначене для конкретного об'єкта

Термін виготовлення — 14 днів

Стандартний термін виготовлення вікон з ламінуванням становить від 14 до 25 днів

Тамбури з металопластикового профілю у нас часто замовляють не тільки для приватних будинків і котеджів, але і для місць громадського користування – аптек, магазинів, салонів краси, кафе. Як правило, клієнти переслідують такі цілі: захистити основні приміщення від негоди і вуличного шуму, забезпечити додаткову безпеку. Тамбур відноситься до загального фасадного рішення, але при цьому гармонійно доповнює його.

На фото Ви бачите один з недавніх об’єктів, який ми здали замовнику. При виборі металопластикового профілю для тамбура вирішили зупинитися на Brоkelman. Це система українського виробника. Коштує вона набагато дешевше продукції імпортних брендів, але при цьому відрізняється високими експлуатаційними характеристиками. Чотирикамерна система «Брокельман» виготовляється за сучасною рецептурою і з використанням сучасних технологій. Це гарантує її екологічну чистоту, бездоганну герметичність, хорошу звуко- і теплоізоляцію.

Для облаштування тамбура профіль вирішили заламінувати (з імітацією «під дерево»). Клієнт залишився задоволений зовнішнім виглядом прибудови. Вона виглядає презентабельно і при цьому обійшлася йому відносно недорого. Термін служби металопластикових профілів «Брокельман» становить кілька десятиліть. В процесі експлуатації вони не втратять презентабельного зовнішнього вигляду, якісних характеристик. Фарбування конструкцій не потрібно, поверхня надовго збережеться гладкою і глянсовою.

Відповідно до актуальних будівельних норм приміщення необхідно захищати від вулиці окремою вхідною групою. Тамбур є проміжною зоною між зовнішніми і внутрішніми дверима. З огляду на те, що тут постійне коливання вологості і скачки температур, використання металопластикового профілю вважається оптимальним рішенням. Така прибудова коштує недорого, але стає надійним «буфером» між вулицею і внутрішніми приміщеннями. Виходить, коли людина відкриває двері тамбура, холодне повітря, дим, неприємний запах з вулиці не потрапляє у внутрішні приміщення.

Відзначимо, варіантів оформлення тамбурного входу з металопластику безліч:

  • склопакети можуть йти з тонованим, матовим, кольоровим склом;
  • нестандартні конструкції (трапецієподібні, трикутні, арочні та ін.);
  • розкладка – при необхідності склопакети можна прикрасити декоративним візерунком або шпросами.

Якщо потрібно облаштувати тамбурних вхід, ми готові допомогти Вам в цьому. Фахівці нашої компанії мають великий досвід вирішення подібних завдань. Підкажемо найкраще рішення і зробимо індивідуальний розрахунок вартості. Для отримання відповідей на питання, що Вас цікавлять скористайтеся формою зворотного зв’язку або зателефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54