Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна Salamander для теплого балкону

Вартість вікон ≈ 2800 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 10 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Salamander білого кольору 7-14 днів

Опір теплопередачі - 0,82

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Серед наших замовників багато хто ґрунтовно підходить до питання скління балконів, особливо коли майбутній балкон буде частиною опалювальної кімнати.

Для теплого скління балконів ми пропонуємо використовувати багатокамерні профільні системи з можливістю встановлення широкого склопакета, як, наприклад, на цьому об’єкті — вікна Salamander.

Балкон, лоджія, двері та квартирні вікна для нашого шановного замовника виготовлені з п’ятикамерного профілю Salamander Streamline c монтажною глибиною 76 мм і теплим склопакетом товщиною 44 мм з енергозберігаючим покриттям.

Замовляючи скління балкону, необхідно звертати увагу на два параметри – звичайно на теплозахист (особливо якщо балкон опалювальний) та характеристики армування, тобто товщину і конфігурацію металевих підсилювачів всередині елементів скління (особливо для високих поверхів та французьких балконів).

Для теплих балконів прийнято обирати п’ятикамерні системи з двокамерними енергозберігаючими склопакетами максимальної товщини. Саме профіль Salamander Streamline є абсолютним рекордсменом у своєму класі – товщина профілю 76 мм проти 70 мм у всіх інших профілях. Це не тільки підвищує теплозахист профілю, а й дозволяє використовувати макcимально товстий, а отже теплий стеклопает 44 мм. Тому балкони з профілю Salamander Streamline – максимально теплі. Цей балкон клієнт замовив за програмою IQ energy і отримав компенсацію 35% від вартості!

На балкони, що розташовані на високих поверхах, діє підвищене вітрове навантаження. Щоб балкони “не хиталися” від вітру, метал повинен мати не тільки достатню товщину (не менше 1,5 мм), але і певну форму, щоб протистояти вітровим навантаженням. На відміну від конкурентів, метал в профілі Salamander Streamline має форму квадрату, тому момент інерції вдвічі вищий, ніж у інших профілів. Це головна перевага профілю Salamander Streamline при склінні балконів і лоджій.

Окремо варто сказати про зовнішній вигляд профільної системи – вікна Salamander завжди відрізнялися глянцевою поверхнею профілю, це не тільки красиво, але й практично – на обробленій поверхні осідає менше пилу та бруду.

У Вас виникли запитання щодо вікон Саламандер? Зателефонуйте нам або залиште заявку у формі зворотного зв’язку – із задоволенням відповімо на неї.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54