Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна WDS кольору «дуб монтана» для веранди кафе

Вартість вікон ≈ 1500 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 14 днів

Стандартний термін виготовлення вікон з ламінуванням становить від 14 до 25 днів

Ви власник веранди в приватному будинку або кафе? Цей об’єкт може бути для Вас цікавим, тому що тут ми встановили чудові вікна WDS кольору “дуб монтана” за дуже вигідною ціною!

Замовник звернувся з завданням заклити веранду пабу, щоб відвідувачі могли відпочивати в ній в холодну погоду. Критерії вибору вікон були такими: бюджет і терміни, а також колір вікон “як в ірландському пабі” 🙂 Питання щодо відповідного для цих завдань профілю навіть не обговорювалося, оскільки профільна система WDS 400 українського виробництва випускається вже в кольорі (це істотно скорочує терміни виготовлення вікон) має коричневу основу і привабливу ціну для скління об’єкту великої площі.

Фірмовий колір WDS “дуб монтана” виглядає особливо органічно і багато в інтер’єрі з натурального дерева.

Оскільки до приміщення не існувало високих вимог щодо енергозбереження, у вікнах встановлені однокамерні склопакети. Майже всі вікна на веранді глухі – в приміщенні працює система рекуперації повітря. Основні вимоги: доступна ціна і зовнішній вигляд вікон – реалізовані в повному обсязі.

Окремої згадки заслуговують двері, виконані з того ж профілю з вхідною стулкою та надійними німецькими петлями (теж коричневого кольору). Вхідні двері WDS дозволять витримати десятки тисяч відкриттів без сервісного обслуговування. У дверях встановлений плоский алюмінієвий поріг для зручної експлуатації.

В кінцевому підсумку наш шановний клієнт отримав симпатичну веранду в короткі терміни та за доступною ціною, а ми ще раз переконалися в тому, що профіль WDS, можливо, найкращий вибір для вікон на веранду.

Бажаєте замовити таку ж веранду? Залиште свій номер у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте нам за вказаними телефонами і ми з радістю надамо Вам консультацію!

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54