Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Недорогі вхідні пластикові двері Koning

Вартість дверей ≈ 2800 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 10 днів

Стандартний термін виготовлення вхідних дверей Koning білого кольору 10-14 днів

Обираючи вхідні пластикові двері, потрібно проявити максимальну скрупульозність. Тут потрібно знати, на чому можна заощадити, а на чому не варто. Адже від того, наскільки якісні та надійні встановлені вхідні двері, залежиме безпека мешканців і Вашого майна.

Заощадити на придбанні металопластикових конструкцій і при цьому не помилитися у виборі – побажання багатьох замовників. Коли потрібно вибрати оптимальне співвідношення ціна / якість, ми рекомендуємо бренд Koning. Це єдина українська профільна система класу А, двері з якої коштують приблизно на 30% нижче за європейські аналоги.

Це повноцінні п’ятикамерні вхідні двері, які мають широку стулку зовнішнього відкривання з товстих профілів. Дверні петлі мають підвищений ресурс відкриття-закриття (здатні витримати до 300 тисяч циклів). Практична система прослужить десятки років без необхідності ремонту чи заміни.

З переваг наш клієнт також зазначив наявність посилених кутів, багатоточкового ригельного замку, стійкого до зламу, якісний алюмінієвий поріг висотою 2 мм. Фурнітура легко витримує вагу до 250 кг, тому є додатковим захистом від несанкціонованого доступу. Вхідні двері з профілю компанії Koning є вогнестійкими. У разі пожежі вони не будуть підтримувати горіння, оскільки мають вогнетривкі якості.

Що стосується зовнішнього вигляду, то замовник прийняв рішення на користь білосніжної профільної системи. Це ідеальне рішення, яке гармонійно поєднається з будь-яким інтер’єром, чи то хай-тек, прованс, модерн або будь-який інший. Профільна система Koning має сертифікати за нормами ДСТУ, пройшла перевірку на відповідність санітарно-технічним вимогам. Відповідає державній програмі енергозбереження та може використовуватися як в першій, так і другій кліматичній зоні України. За висновком експертів, ПВХ-система слугуватиме більше 40 років.

Шукаєте недорогі та якісні металопластикові вхідні двері? Найкраще рішення – профільні конструкції Koning. Вони задовольнять Ваші вимоги на 100%. Звертайтеся до наших фахівців для отримання безкоштовної консультації та індивідуального розрахунку вартості виготовлення, встановлення пластикових вхідних дверей. Підберемо оптимальний варіант в кожному конкретному випадку. Телефонуйте на зазначені на сайті номери або використовуйте форму зворотного зв’язку, якщо бажаєте, щоб наші менеджери зателефонували Вам.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54