Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Скління літнього будинку вікнами Rehau

Вартість вікон ≈ 2700 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 14 дня

Стандартний термін виготовлення вікон зі шпросами становить від 14 до 25 днів

Веранда – це місце, де в літні тихі вечори можна чудово проводити час в колі родини або друзів. Якщо таке приміщення не має скління, про цілорічний комфорт не може бути й мови.

Замовнику ми порадили використати для веранди металопластикові вікна Rehau. Завдяки новому склінню сім’я отримала такі зручності:

 • збільшення корисної площі без необхідності перепланування літнього будинку;
 • можливість облаштувати ще одну теплу кімнату (якщо розмістити на веранді з REHAU EURO 70 камін або обігрівач);
 • в літній час така веранда може використовуватися в якості тераси;
 • відпочинку на веранді не завадять настирливі комахи, сторонні погляди або дощ з вітром;
 • більша кількість світла дозволяє відчувати максимальну близькість до природи.

Пластикові вікна Рехау дозволили перетворити зовнішній вигляд будівлі. REHAU EURO 70 поєднує в собі всі переваги сучасних вікон. Це оптимальний варіант для скління веранд у співвідношенні ціна / якість.

З огляду на наявність п’ятикамерного профілю, такі вікна відрізняються високими показниками звукоізоляції та енергозбереження. Монтажна глибина рами – 70 мм. Її цілком вистачає для забезпечення оптимального мікроклімату в приміщенні, заощадження на кондиціонуванні та опаленні. Наявність двох контурів ущільнення в REHAU EURO 70 дозволяє затримати протяги і попередити надходження вологи і пилу ззовні.

На вимогу замовника металопластикові вікна були додатково прикрашені шпросами. Декоративні плетіння забезпечили оригінальний зовнішній вигляд вікон.

Вам сподобалися металопластикові вікна Rehau 70 для скління веранди в літньому будиночку? Звертайтеся до наших фахівців, щоб проконсультуватися з питань, що Вас цікавлять. Заповнюйте для цього форму зворотного зв’язку або зателефонуйте на один із зазначених на сайті номерів. Для Вас зроблять індивідуальний розрахунок і допоможуть підібрати оптимальний варіант ПВХ-вікон.

Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54