Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна Vigrand і повний недорогий ремонт балкону

Вартість вікон ≈ 1390 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 10 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Vigrand для балкона 7-10 робочих днів.

Комфортний і відремонтований балкон – мрія кожного квартировласника. Але руки до нього, як правило, доходять в останню чергу. Нашому шановному замовнику потрібно було зробити недорогий та якісний ремонт на старому балконі, встановити нові меблі та скління.

З огляду на обмеженість бюджету, ми порекомендували клієнтові звернути увагу на вікна з профілю Vigrand. Вони на 20-30% дешевше імпортних зразків. А причина в тому, що виробляються ці профільні системи у нас, в Україні. Завдяки цьому в їх вартість не входять витрати виробника на транспортування та ввезення в країну. В результаті по-європейськи надійні віконні системи можна купити недорого.

У нашій компанії дотримуються принципу: не радь іншому того, чого не бажаєш собі. Тому вартість була не єдиним аргументом на користь Vigrand.

Незважаючи на низьку ціну, якість профілів збережено. Vigrand не поступається закордонним аналогам по шумо- і теплоізоляції та дизайну. При виробництві власних профілів Vigrand використовує німецьке обладнання та унікальну австрійську технологію. Вона розроблялася з урахуванням кліматичних умов України. Наші фахівці на 100% впевнені: після заміни вікон на балконі нашого замовника буде комфортно навіть у холодну пору року.

Після монтажу вікон наші фахівці виконали обшивку стін недорогими і красивими МДФ-панелями, завдяки чому одразу ж змінився інтер’єр. Приміщення стало комфортнішим для перебування. В тон панелей ми підібрали ламінат – це відмінний варіант для захищеного металопластиковими вікнами Vigrand балкону. Він зносостійкий, не боїться УФ-випромінювання, вологи і перепадів температур.

Завершальний акцент – виготовлення дерев’яних меблів. Шафки були зроблені на місці, після виконання всіх необхідних замірів та вивчення вимог нашого замовника. Тепер у господарів будинку є, де зберігати консервацію і багато інших речей. Замовник залишився задоволений, як і ми, адже отримали позитивний відгук в свою «скарбничку».

Ваш балкон теж потребує недорогого та якісного ремонту? Скористайтеся формою зворотного зв’язку, і наші фахівці зателефонують Вам через декілька хвилин. Проконсультуйтеся, щоб дізнатися, на яку орієнтовну суму варто розраховувати у Вашому випадку.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54