Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Теплі і доступні вікна Саламандер

Вартість вікон ≈ 2900 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 10 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Salamander білого кольору 7 - 14 днів

Опір теплопередачі - 0,85

Вікна відповідають вимогам до енергозбереження (Ro більше 0,75)

Скління котеджу – це, перш за все, інвестиція в комфорт. Щоб не залежати від погоди за вікном, отримати максимальну економію на опаленні та кондиціонуванні, варто обирати енергозберігаючі вікна, такі як Salamander. Цей 5-камерний профіль німецької компанії є основним серед всіх віконних систем, представлених на ринку України.

Завдяки використанню інноваційних технологій і контролю якості на кожному етапі виготовлення виробникові вдалося створити дійсно гідний продукт. Замовники також, як правило, знають, що цей профіль виготовляється виключно в Німеччині на заводі концерну Salamander в місті Тюрнхайм, що само по собі є доказом його високого ступеню якості.

Тому, коли до нас звернувся клієнт з проханням підібрати хороші пластикові вікна для скління котеджу, ми порадили Salamander серії Streamline.

Перше, що варто відзначити, – підвищена монтажна глибина профілю. Вона становить 76 мм, а не 70 мм, як у конкурентів. А це гарантія високого рівня звуко- і теплоізоляції. Вікна з цього профілю оптимально поєднуються з теплим склопакетом. Ми рекомендували двокамерний з двома енергозберігаючими полотнами скла і заповненням камер інертним газом. Витрати на скління окуповуються за короткий термін.

Ідеальна білизна і максимальний глянець забезпечують вікнам Саламандер Стрімлайн стильний та лаконічний вигляд. Завдяки високій якості пластику конструкції збережуть свій блиск і «сніговий» колір тривалий час.

Важливою перевагою Salamander Streamline 76 є якість системи. Завдяки особливій формі армування рами та стулки «розімкнутий квадрат» дозволяє використовувати цей профіль навіть в габаритних конструкціях, не переймаючись щодо надійності (витримує натиск вітру до 110-120 кг / м2). Крім цього, система має цілий ряд конструктивних рішень, які відмінно себе зарекомендували. Це додаткові напливи, які забезпечують надійну фіксацію запірної фурнітури.

Практичний досвід показує, що Саламандер Стрімлайн – чудове рішення для приміщень з індивідуальним опаленням. Це вікна преміум-сегменту, але за доступною вартістю. Не дарма ж продукція заводу Salamander визнана одним з найкращих варіантів, які представлені на європейському ринку.

Замислилися про скління приватного будинку або котеджу? Звертайтеся до наших менеджерів, щоб отримати безкоштовну консультацію та індивідуальний розрахунок вартості на металопластикові вікна. Допоможемо підібрати профіль, який відповідає Вашим вимогам та наявному бюджету.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54