Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна Rehau чорного кольору для балкону

Вартість вікон ≈ 3200 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 24 дня

Стандартний термін виготовлення вікон з ламінуванням становить від 14 до 25 днів

Опір теплопередачі - 0,86

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Великий балкон – великі можливості для реалізації сміливих інтер’єрних ідей. Але щоб він не перетворився на «смітник непотрібних речей» або місце для куріння, необхідно утеплити його і встановити сучасні металопластикові вікна. Це зробить приміщення придатним для використання в будь-який час року.

Які вікна обрати, щоб зробити балкон дійсно теплим і затишним? Відповідь одна – надавайте перевагу німецькій якості та не прогадаєте!

Наш клієнт так і вчинив. Для довгого виносного шестиметрового балкону була обрана п’ятикамерна система Rehau Euro 70 (профілі виготовляються на авторизованому виробництві в Німеччині). На прохання замовника профіль зсередини був покритий темно-коричневої ламінуванням (Schwarz Braun), що дозволило створити індивідуальний інтер’єр.

В вікнах Rehau поєднуються шумо- і теплоізоляція, витончений дизайн, стійкість до підвищених вітрових навантажень в умовах високої поверховості. Монтажна глибина профілю 70 мм плюс двокамерний енергозберігаючий пакет з інертним газом Argon забезпечують високі показники опору теплопровідності. Завдяки цьому клієнт може обладнати простір балкона як житлове опалювальне приміщення без тепловтрат. А з огляду на те, що звукоізоляція вікон з профілю Rehau Euro 70 витримує до 43 дБ, поглинається фактично весь вуличний шум.

Ще одна особливість балкону крім чорного кольору ламінації – “теплі козирки” і відливи. У нас вони з додатковим полімерним прошарком, який відсікає “містки холоду” і поглинає шум опадів та вітру.

Ще одна перевага – надійний захист від вологи і пилу завдяки винятковій роботі фурнітури Maco. При закритому вікні виключається потрапляння пилових частинок і дощу всередину приміщення. Австрійський виробник передбачив все необхідне для комфортного користування вікнами: мікропровітрювання, блокіратор неправильного відкриття та інші функціональні можливості – в фурнітурі Maco вони є за-замовчуванням.

Ми чудово розуміємо, що мало мати хороший матеріал для роботи, важливо зробити якісний монтаж. Це запорука того, що вікна прослужать десятки років без необхідності в заміні або ремонті. У наших фахівців великий досвід встановлення металопластикових конструкцій, в наявності є все необхідне обладнання. Скління шестиметрового балкону з використанням вікон Rehau Euro 70 не зайняло багато часу, що також приємно порадувало замовника. А що в підсумку вийшло – дивіться на фото! (На жаль, не вийшло передати всю красу, так як для проведення оздоблювальних робіт на профілі залишилася захисна плівка).

Теж мрієте про теплий балкон? Залишайте свій номер у формі зворотного зв’язку, і наші фахівці зателефонують через декілька хвилин і нададуть консультацію.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54