Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна VEKA для котеджу зі шпросами

Вартість вікон ≈ 2650 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 24 дня

Стандартний термін виготовлення вікон зі шпросами становить від 14 до 25 днів

Опір теплопередачі - 0,86

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Щоб з комфортом жити в заміському будинку, необхідно передбачити все до дрібниць. І один з найбільш важливих моментів – грамотне скління будівлі. Наш замовник підійшов до цього питання ґрунтовно. Перед фахівцями vikna.ua були поставлені наступні завдання: зробити металопластикові вікна VEKA, які стануть прикрасою фасаду та при цьому будуть мати високі теплозахисні якості.

Займаючись склінням не перший рік, ми знаємо, що ідеальні рішення залежать від різних нюансів: обраний профіль, фурнітура, склопакет і якість монтажу. Досвід нашої монтажної бригади говорить про те, що при склінні котеджів найчастіше вибирають вироби виробника «ВЕКА». Вони відрізняються численними позитивними якостями: естетично красиві закруглені лінії основних профілів, білосніжний колір, висока якість пластмаси, підвищена товщина зовнішніх і внутрішніх стінок конструкцій (клас А).

З огляду на те, що для замовника важливі тепло- та шумоізолюючі характеристики, вибір припав на п’ятикамерний профіль VEKA SOFTLINE c монтажною глибиною 70 мм. Завдяки такому вибору наш шановний клієнт зможе заощаджувати кіловати взимку на опаленні, а влітку – на кондиціонуванні. Високі статичні характеристики забезпечує армований підсилювач квадратної форми. Наша мета була досягнута – таким вікнам не страшні деформації при температурних розширеннях і навантаженнях

Акцент зроблений на естетику скління. Для цього використовувалися декоративні шпроси всередині склопакета, який підкреслив вишуканість і класичність фасаду. Що може красномовніше сказати про якість виконаних робіт, а ніж фото? Подивіться і переконайтеся самі!

Замислилися про скління приватного будинку або котеджу? Звертайтеся за вказаними на сайті номерами або замовте зворотний дзвінок, щоб у зручний час отримати консультацію наших фахівців.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54