Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна Vigrand 6 для приватного будинку

Вартість вікон ≈ 2800 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 24 дня

Вікна Vigrand виготовляються впродовж 7 - 14 робочих днів

Опір теплопередачі - 0,87

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Скління приватного будинку – одне з найвідповідальніших завдань, оскільки саме від цього залежить комфортний мікроклімат в приміщеннях. Однак будівництво є витратним: необхідно скласти проект, підібрати якісні матеріали та найняти досвідчених майстрів. І на це потрібна «кругленька» сума. Тому, коли справа доходить до встановлення вікон, бюджет дуже обмежений.

Ми впевнені, що у  співвідношенні ціна / якість краще варіанту, ніж вікна Vigrand від українського виробника, складно знайти. За допомогою таких віконних систем можна якісно і недорого засклити приватний будинок. Відсутність протягів, збереження тепла навіть в морозні зими, відмінна шумоізоляція – це те, за що цінують вікна Вігранд 6.

Наш клієнт погодився з тим, що Vigrand 6 – найкраще рішення. Для себе він зазначив наступні переваги віконної системи:

 • високі енергозберігаючі характеристики (їх забезпечує 2-камерний склопакет  (шириною 42 мм та з двома теплозахисними полотнами скла, профіль монтажною глибиною 70 мм);
 • прийнятна вартість (навіть з урахуванням того, що встановлювалися вікна нестандартної конфігурації, це видно на фото);
 • відповідність актуальним вимогам ДСТУ (вікна виробляють з використанням передових технологій на німецькому обладнанні);
 • висока стабільність профільної системи, яку забезпечує наявність сталевого армування;
  відмінна герметичність (завдяки високоякісним ущільнювачам ТРЕ в будинок не проникнуть протяги, волога і холод).

Вікна Вігранд 6 розроблені відповідно до клімату нашої країни. Вони стійко витримують погодні умови України. У будинку завжди буде атмосфера затишку і комфорту.

Для нашого замовника придбання шестикамерних профільних систем стане вигідним вкладенням коштів, яке дозволить скоротити витрати на опаленні до 30-40%. З огляду на те, що вартість газу та електроенергії зростає, це дійсно актуально.

Ще один важливий момент, на який звернув увагу наш клієнт – презентабельний зовнішній вигляд віконних систем Вігранд. Вони не поступаються дизайном та якістю пластику імпортним аналогам. Специфічного догляду не потребує. Поверхня не пожовтіє впродовж всього експлуатаційного терміну. Не боїться впливу прямих сонячних променів, снігу, дощу, вітру тощо. Клієнту не доведеться вкладати кошти в скління приватного будинку.

Ви теж маєте бажання встановити якісні та надійні вікна? Звертайтеся до нашої компанії, щоб замовити конструкції українського виробника Вігранд. Шестикамерні профільні системи цієї компанії користуються великим попитом на нашому ринку. Жалкувати про придбання цих вікон не доведеться!

Для отримання детальної консультації телефонуйте нашим фахівцям вже зараз. Вони безкоштовно допоможуть з вибором та дадуть відповіді на запитання, що Вас цікавлять. Звертайтеся за вказаними на сайті телефонними номерами і отримаєте індивідуальний розрахунок вартості скління вікнами Вігранд 6.

Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54