Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Веранда з темними вікнами і дахом

Вартість вікон ≈ 2600 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготоволення — 21 день

Стандартний термін виготовлення вікон з ламінуванням становить від 14 до 25 днів

Комфорт складається з деталей. Якість, екологічність і навіть колір відіграють велику роль. Нашому замовнику потрібно було склити прибудовану до будинку веранду, щоб створити додатковий простір. Але! Зробити це потрібно максимально економічно. Із завданням наші фахівці впоралися відмінно. Ми запропонували клієнту зупинити свій вибір на пластикових вікнах з імітацією натурального кольору і фактури дерева. «Темний дуб» в профілі Brokelman відмінно для цього підходить. Він гармонійно вписався в архітектуру будинку.

Багато, хто мав бажання встановити кольорові вікна із зовнішнім ламінуванням, але відмовлялися від цієї ідеї через істотне здорожчання виробу. В результаті довелося задовольнятися стандартними віконними системами білого кольору. Але, як переконався наш замовник, необов’язково відмовлятися від мрії. Ми рекомендуємо використовувати вікна Брокельман, які при доступній ціні мають високу ступінь термічної надійності. Темна поверхня не буде вигоряти під впливом сонячних променів, зберігаючи свій презентабельний вигляд впродовж всього терміну експлуатації.

Високотехнологічні вікна Brokelman – продукти нового покоління, які виготовлені з чітким дотриманням рецептури. Екологічність та практичність конструкцій – важливі аргументи на користь придбання цих виробів. Наступний момент, який звертає на себе увагу, – геометрія профілю. Він має спеціальний паз, що дозволяє встановлювати протизламну фурнітуру. В результаті цього до веранди НЕ потраплять злодюжки, які шукають легку наживу.

Завдяки високій якості плівки ламінації поверхня довгий час збереже свій глянець і гладкість. Не можемо сказати, що на століття, але на кілька десятків років точно! Продукція відповідає вимогам ДСТУ, а також пожежним та санітарно-гігієнічним нормам. Забудьте про фарбування – вікна з імітацією під натуральне дерево її не потребують.

Що вийшло після закінчення монтажу, Ви можете побачити на фото. Загорілися бажанням засклити веранду вікнами з декором під дерево? Це правильне рішення, яке дозволить додати фасаду прибудови солідності та елегантності. Звертайтеся до наших менеджерів за телефонними номерами, які вказані на сайті. Надамо консультаційну допомогу безкоштовно. Допоможемо підібрати вікна відповідної конфігурації, розмірів та кольору. Також Ви можете скористатися формою зворотного зв’язку.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54