Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна Rehau для дачного будинку

Вартість вікон ≈ 1900 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 7 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Rehau становить від 7 до 14 днів

Опір теплопередачі — 0,76

Вікна відповідають вимогам до енергозбереження (Ro більше 0,75)

Затишна атмосфера важлива не лише в будинку або квартирі, але й на дачі. І тоді, попоравшись на декількох сотках городу, можна буде відпочивати з комфортом. При склінні індивідуальних дачних будиночків в Україні широко використовують п’ятикамерну систему Rehau Euro 70. Ця конструкція має придатні для нашої кліматичної зони показники теплозахисту, стійкості до зовнішніх впливів та зламостійкості. Вікна Рехау є безумовним лідером продажів в нашій країні. В основі багаторічного успіху лежать вивірені конструктивні особливості системи, висока якість пластмаси, бездоганна геометрія та відмінний дизайн. Але цей успіх не був би таким вражаючим, якби компанія Rehau не продавала в Україні свою продукцію за спеціальними цінами, що значно нижчі, ніж в Європі.

Сумнівів про те, що для дачного будинку нашого замовника, підходять вікна Rehau Euro 70, не було. П’ятикамерна конструкція на 100% виправдає витрачені кошти, так як відноситься до професійних віконних систем.

З практики можемо сказати, Rehau Euro 70 – металопластикові вікна для дачі, яка використовується не тільки влітку, а й в холодну пору року. Перше, що варто відзначити, – збільшена теплоізоляція. Її вдалося досягти за рахунок монтажної глибини профілю (70 мм) і подвійного контуру ущільнення. Це оптимальне рішення для будівель з низьким коефіцієнтом енерговитрат, таких як дача. Спеціальний матеріал EPDM має відмінний захист від вологи й пилу, а також звукоізоляцію. Завдяки таким вікнам в дачний будинок завжди буде приємно повертатися, щоб відпочити від палючого сонця, та насолоджуватися тишею та комфортною обстановкою.

Догляд за віконним профілем Euro 70 не завдасть клопоту. Глибоке очищення пластикової поверхні не потрібно, вона збереже свою білизну впродовж усього терміну експлуатації. Досить періодично мити конструкції теплою мильною водою, а потім протирати мікрофіброю. Пил та бруд на поверхні вікон практично не затримуються.

Ще один важливий момент, про який не варто забувати, – екологічність металопластикових вікон Рехау. У складі пластику немає шкідливих компонентів, що є гарантом їх безпеки. Конструкції підлягають утилізації.

Отриманим результатом наш клієнт залишився задоволений. Тепер дача точно стане затишним гніздечком, де можна буде відпочивати всією сім’єю. Замислилися про скління дачного будинку? Rehau Euro 70 – європейська якість за українськими цінами. Телефонуйте за номерами, які вказані на сайті, щоб отримати орієнтовний розрахунок вартості скління та відповіді на свої запитання. Бажаєте, щоб ми зателефонували Вам за пару хвилин? Заповнюйте форму зворотного зв’язку.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54