Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна Brokelman зі шпросами

Вартість вікон ≈ 2100 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 10 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Brokelman білого кольору 7-10 днів

Здійснюючи скління металопластиковими вікнами приватних будинків, ми радимо серйозно підходити до питання вибору. У таких будівлях підвищені вимоги не тільки до шумо- і теплоізоляції, але й до естетики. Істотно покращують зовнішній вигляд декоративні елементи (шпроси) всередині склопакета. Однак є один недолік – їх використання призводить до здорожчання конструкцій. В результаті цього вартість вікон стає вищою, ніж хотілося б замовнику.

Коли клієнт звернувся з проханням засклити приватний будинок металопластиковими конструкціями зі шпросами, наші фахівці порекомендували використовувати вікна Brokelman.

ПВХ-конструкції українського виробництва «Брокельман» відрізняються високою якістю і на 100% відповідають вимогам домовласників щодо надійності, ергономіки та довговічності матеріалів. При цьому вартість продукції значно нижча за імпортні аналоги. За рахунок цього вдалося непогано заощадити і встановити вікна з декоративними елементами всередині склопакетів без зайвих витрат.

Що стосується естетики – тут все на тверду п’ятірочку. Незважаючи на опади, температурні перепади та інші зовнішні впливи пластик збереже свій білосніжний глянець щонайменше 40 років. Для догляду не доведеться використовувати спеціальні миючі засоби. Домашня хімія легко впорається із забрудненнями і не завдасть шкоди пластиковій поверхні. Завдяки презентабельному зовнішньому вигляду вікна «Брокельман» стали справжньою окрасою приватного будинку. Ви можете переконатися в цьому самі, переглянувши фото з об’єкта.

Ширина профілю – 58 мм. Її досить для наших кліматичних умов. З такими вікнами в приміщеннях збережеться комфортна температура. Протяги, вуличний пил також не турбуватимуть. У профільній системі використовуються ущільнювачі нового покоління, що забезпечують максимальну герметичність. Продукція сертифікована на відповідність вимогам ДСТУ. Профіль виготовляють з екологічно чистих компонентів.

Маєте бажання, щоб вікна стали справжньою окрасою приватного будинку, але без удару для бюджету? Металопластикові конструкції української торгової марки «Брокельман» – вдалий вибір. Звертайтеся до наших фахівців за вказаними на сайті номерами або вже зараз заповнюйте форму зворотного зв’язку, вказавши свої контакти. Ми Вам зателефонуємо та зробимо індивідуальний розрахунок.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54