Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна та пластикові двері Koning для таунхауса

Вартість вікон ≈ 1950 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 7 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Koning білого кольору 7-14 днів

Опір теплопередачі - 0,8

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Все більша кількість наших громадян обирають для постійного проживання приватне житло – це зручно, комфортно і вигідно, Ви сам господар у своїй фортеці і самостійно обираєте спосіб опалення та утеплення житла. Особливим попитом на ринку нерухомості користуються таунхауси – приватні будинки для проживання кількох сімей. Для шановного замовника-забудовника таунхаусів ми запропонували обрати вікна Koning — надійні, теплі і що дуже важливо – недорогі.

Вікна Кoning з п’ятикамерного профілю є єдиними в Україні вітчизняними вікнами класу А з монтажною глибиною 70 мм. Тому їх можна сміливо рекомендувати для скління індивідуальних житлових будинків з підвищеними вимогами до рівня теплозахисту, довговічності й надійності.

Товщина зовнішніх стінок профілю 3 і більше мм, внутрішніх – 2,5 мм (це необхідна умова для профілів найвищого класу А відповідно світової класифікації). При використанні довговічної європейської фурнітури, очікуваний термін експлуатації вікон Кьонінг досягає 50 і більше років. А застосування товстих двокамерних склопакетів з двома енергозберігаючими шарами скління і аргоном в обох камерах дозволяє досягати та істотно перевищити нормативний на сьогодні рівень теплозахисту вікон.

Вікна Кьонінг вирішують всі завдання пов’язані з склінням – можливо виготовити панорамні вікна для сходових маршів, теплі вхідні пластикові двері, нестандартні вікна круглі або трикутні, наприклад, для горища. Наші монтажні бригади працюють з цим профілем із задоволенням – перед замовником не буває соромно за якість конструкцій.

Для об’єкту, який Ви бачите на фотографіях, встановлені вікна та двері з п’ятикамерного профілю, з довговічною (можливо, найкращою на сьогоднішній день) фурнітурою Maco і двокамерними склопакетами з двома енергозберігаючими полотнами скла, для того щоб відповідати необхідним сучасним вимогам до теплоізоляції будинків для приватного проживання. Якщо Ви власник будівництва і для Вас важливо обрати якісні  вікна для будинку за дуже доступною ціною, наша рекомендація – вікна Koning! Залиште заявку на зворотний дзвінок і ми з задоволенням надамо консультацію і розрахунок.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54