Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна WDS на балконі – правильний вибір!

Вартість вікон ≈ 1750 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 9 днів

Стандартний термін виготовлення вікон WDS для балкона складає майже 7- 10 робочих днів

Пошук «золотої середини» важливий завжди, в тому числі і при виборі металопластикових вікон. Яскравий приклад тому – один з останніх виконаних об’єктів, який Ви можете бачити на фото. Клієнту необхідно було недорого зробити скління балкону і привести в порядок саме приміщення.

Ми вирішили йому допомогти і підібрали оптимальний варіант у співвідношенні ціна / якість — вікна WDS. Цей профіль української компанії «МІРОПЛАСТ» користується великим попитом серед споживачів. Конструкція на 100% відповідає міжнародним стандартам і вимогам сучасних замовників. При цьому вартість таких вікон нижча, ніж вартість імпортних аналогів.

У запропонованій комбінації представлено все: привабливий глянсовий дизайн, потужне П-подібне армування в рамі і стулці, що забезпечує стабільність конструкції та стійкість до вітрового навантаження, довговічність за рахунок достатньої товщини внутрішніх і зовнішніх стінок віконного профілю.

Завдяки чотирьом камерам показники шумоізоляції більш прийнятні, ніж в інших бюджетних ПВХ-профілях. При цьому, незважаючи на багатокамерність, ця система не створює підвищене навантаження на основу балкону. З огляду на використання в WDS 400 двоконтурного ущільнювача і теплого склопакету з 2 камерами, теплоізоляційні характеристики примножуються. Наприклад, у порівнянні зі старими дерев’яними конструкціями показники енергозбереження у вікон WDS 400, щонайменше, в 2 рази вище! Мешканці можуть не боятися проникнення протягів, вуличного шуму і пилу.

Пластик в профільних системах WDS 400 використовується якісний, завдяки чому вікна довгий час збережуть свій привабливий вигляд. На всі конструкції є гарантія від фірми-виробника.

Щоб привести в порядок балконне приміщення для обшивки стін використовувалася світла пластикова вагонка. Інтер’єр вийшов лаконічний і затишний, при цьому коштів на ремонт наш шановний замовник витратив мінімум. Найкраще всяких слів про результат скаже наш фотозвіт.

Теж плануєте скління балкону? Придивіться до вікон WDS 400! Ви зможете недорого привести балконне приміщення до ладу. Телефонуйте нашим фахівцям для отримання консультації або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Ми безкоштовно зробимо індивідуальний розрахунок вартості скління з профілем WDS 400. Звертайтеся вже зараз!

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54