Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Балконні двері Salamander – найтепліші та найнадійніші

Вартість вікон ≈ 2950 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 9 днів

Стандартний термін виготовлення вікон і дверей Salamander від 7 - до 14 днів

Опір теплопередачі - 0,9

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Якщо Ви шукаєте теплі балконні двері, Саламандер Блу Еволюшн 82 – найкраще рішення. Коли клієнт звернувся з проханням організувати вихід на балкон з максимальною площею скління, ми порекомендували саме цей варіант.

Вікна Salamander ідеально підходять для високих панорамних вікон та дверей, через які відкривається чудовий огляд. Конструкції з підвищеним теплозахистом не допускатимуть переохолодження приміщення в прилеглій до балкону зоні. Ця профільна система має додатковий середній контур ущільнення і велику монтажну ширину (82 мм). Blu Evolunion можна сміливо назвати інноваційним компонентом енергоефективного будинку! Дозволяє заощаджувати дорогоцінні кіловати, скоротивши теплові втрати до мінімуму.

Шестикамерний профіль доповнює товстий двокамерний склопакет товщиною 48 мм, який має два енергозберігаючих полотна скла. Простір повітряних камер заповнений аргоном, що забезпечує опір теплопередачі понад 1.0 м2С / Вт. Це профільна система майбутнього, яка на 40% вище сучасних норм по теплозахисту.

Бездоганні енергозберігаючі характеристики в поєднанні з максимальною герметизацією дверей забезпечать високий рівень комфорту в безпосередній близькості від скління навіть у найлютіші морози.

Плюс до цього не варто забувати про звукоізоляцію. металопластикові  вікна Саламандер витримують до 46 дБ, зберігаючи ідеальну тишу в будинку. Це є гарантією того, що вуличний шум від проїжджаючих повз машин, крики хлопців з двору не порушать спокою нашого замовника.

В якості Salamander Blu Evolunion 82 ми впевнені на всі 100%. При виготовленні профільної системи використовується екологічно чистий пластик, який може бути використаний в якості вторинної сировини. Він однорідно забарвлений в масі, відрізняється бездоганним глянцем і тривалим терміном експлуатації. Має підвищену стійкість до впливу сонячних променів, підвищеної вологості і перепадів температур. А П-подібне армування забезпечить найвищу ступінь захисту від несанкціонованого доступу.

Аристократично-вишуканий дизайн Salamander Blu Evolunion 82 витриманий в кращих традиціях бренду. Замовник гідно оцінив витончену геометрію і ефект безшовної, монолітної будови.

Не можете знайти хороші металопластикові двері з виходом на балкон? Звертайтеся,ми безкоштовно розрахуємо для Вас вартість встановлення Salamander Blu Evolunion 82 або іншої профільної системи. Для отримання консультації зателефонуйте за телефонами, які вказані на нашому сайті або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Менеджери vikna.ua незабаром зателефонують Вам! Ми допоможемо виконати скління теплими вікнами, створити в будинку комфортну та затишну атмосферу.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54