Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Теплий французький балкон Rehau

Вартість вікон ≈1900 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 9 днів

Стандартний термін виготовлення балконів Rehau 7 - 14 днів

Опір теплопередачі - 0,85

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

У київському районі «Оболонь», який розкинувся на березі Дніпра, безліч видових квартир. З їх вікон відкривається дивовижний вид на місцеві пейзажі. У плануванні такого житла часто присутні широкі і високі еркерні вікна, балкони. Такі конструкції складаються з декількох сегментів, які з’єднані трубами з адаптерами, за рахунок чого забезпечується герметичний стик вікон, розташованих в різних площинах.

Коли до нас звернувся один з власників оглядової квартири з проханням засклити французький балкон, ми попросили звернути увагу на профільну систему Rehau Euro 70. Замовника спокусило те, що вікна Rehau мають оптимальною формою і фізико-механічними властивостями, що забезпечує міцне з’єднання конструкції. Крім того, в таких системах передбачено металеве армування кожного елементу, що стане надійним захистом від потужних вітрових навантажень в прибережній зоні.

Вікна, виконані з профілю Rehau Euro 70, мають серйозні показники енергозбереження та звукоізоляції. П’ятикамерна будова і монтажна глибина 70 мм гарантують відмінний опір теплопровідності.

З переваг також можна відзначити:

 • Можливість заощадити на кондиціонуванні та опаленні. З огляду на високу вартість електроенергії і газу, це наразі дуже актуально.
 • Шумоізоляція до 43 дБ, що дозволить насолоджуватися тишею (сторонні звуки НЕ будуть проникати в приміщення).
 • Можливість виготовлення конструкцій великих розмірів (ширина камери армування складає 35 мм).
 • Наявність двох контурів ущільнення перешкоджає проникненню всередину квартири вологи та пилу.
 • Відсутність проблеми «вікон, що плачуть», оскільки точка випадання конденсату зміщена назовні.

При встановленні французьких балконів особливу увагу наші фахівці приділяють точності вимірів. Найменша помилка може призвести до того що рама не впишеться в розміри балкона або, навпаки, – з країв будуть щілини. Замовник може повністю покластися на кваліфікацію і професіоналізм наших співробітників. Вони мають досвід виготовлення та встановлення складних конструкцій.

Наступний момент, який важливий вже при монтажі – це з’єднання частин вікна. Для цього використовуються спеціальні кутові кріплення або еркерні профілі. Вони забезпечують герметичність та надійність з’єднання. Крім цього, такі елементи збільшують термостійкість найбільш вразливих місць еркера.

Вам пощастило мати в квартирі теплий французький балкон? Використовуйте його можливості по максимуму. Він стане прикрасою вашої оселі. Звертайтеся до наших менеджерів за телефонними номерами, які вказані на сайті, або заповнюйте заявку (фахівці vikna.ua невдовзі Вам зателефонують). Ми зробимо індивідуальний розрахунок вартості і допоможемо обрати оптимальний варіант скління для Вашого балкону.

Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54