Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Арочні вікна Rehau

Вартість вікон ≈ 3100 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 24 дня

Термін виготовлення нестандартних виробів - до 4-х тижнів

Опір теплопередачі - 0,78

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Арочні вікна найбільш популярні серед нестандартних конструкцій. Вони стануть прикрасою будь-якого будинку, в тому числі й пентхаусу. Це екзотика, вартість якої вища звичайних прямокутних металопластикових конструкцій. Але воно того варте!

Нашому замовнику потрібно було реалізувати нестандартне рішення – велике арочне вікно з декількох частин, щоб засклити пентхаус на останньому поверсі. Це завдання, що вимагає копіткого підходу та професіоналізму. І ми впоралися! За фото видно, наскільки стильно і багато виглядає таке вікно. Але не передати через об’єктив його міцність та надійність. А адже саме це вагомі переваги п’ятикамерного профілю Рехау 70 і показник якості роботи наших майстрів.

З огляду на те, що вигнуті елементи всередині не армуються, міцність залежить від зовнішніх та внутрішніх стінок профілю (у REHAU EURO 70 вони 2,8 мм). Для більшої надійності конструкція виконувалася з декількох окремих частин, з’єднаних підсилювальними стійками – такому вікну не страшні вітрові навантаження на високому поверсі!

Пластиковий профіль Рехау 70 згинався зі строго розрахованим радіусом при високому температурному режимі. Внутрішня напруга і порушення в структурі матеріалу відсутні. Нам вдалося отримати необхідну криволінійність і зберегти експлуатаційні характеристики конструкції:

  • Високий рівень теплоізоляції. Це дозволить господарям пентхаусу заощаджувати на кондиціонуванні та опаленні значні кошти (і це незважаючи на велику площу вікна).
  • Довговічність. Термін служби вікон Рехау – до 50 років!
  • Відмінні показники звукоізоляції. У будинку буде тихо, вуличний шум не зможе проникнути в приміщення.
  • Наявність якісного ущільнення і австрійська фурнітура забезпечують належну герметичність і запобігають появі протягів в приміщенні.

Металопластикові вікна Рехау арочної форми дозволили розширити приміщення. Завдяки їм в кімнату надходить максимум сонячного світла.

Вам також необхідно підібрати індивідуальне технологічне рішення? Звертайтеся до наших фахівців за вказаними на сайті телефонами або заповнюйте форму зворотного зв’язку. Для професіоналів немає нездійсненних завдань! Зробимо індивідуальний розрахунок та допоможемо підібрати оптимальний варіант у Вашому випадку.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54