Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Розсувні двері OPEN TECK

Вартість вікон ≈ 3600 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 10 днів

Стандартний термін виготовлення похило-зсувних дверей становить від 7 до 14 днів

При дефіциті вільного місця оптимальним рішенням є встановлення похило-зсувних систем. Вони прийшли на зміну традиційним поворотно-відкидним варіантам.

Як правило, розсувні двері істотно дорожче звичайних, що значно обмежує їх застосування. Замовникам нерідко доводиться обирати між вартістю та естетикою. Але вихід із ситуації є.

Коли до нас звернувся клієнт з проханням зробити розрахунок вартості розсувної системи, в пошуку недорогого рішення ми запропонували звернути увагу на профільну систему Openteck. Вона на 20-30% дешевше аналогічної конструкції з європейських профілів. При цьому розсувні двері українського виробника відрізняються високими експлуатаційними характеристиками:

 • Витончений дизайн. Розсувні двері Опентек мають презентабельний зовнішній вигляд. Вони стануть справжньою окрасою інтер’єру, візуально розширять простір, пропустять максимум сонячного світла.
 • Енергозбереження. Двері з похило-зсувною фурнітурою захистять житло від холоду. Крім того, вони відрізняються хорошою шумоізоляцією.
 • Висока міцність. Завдяки якісній сировині та надійному армуючому профілю такі системи стійкі до механічних впливів і деформацій.
 • Практичність. Похило-розсувна система проста в експлуатації. З огляду на легкий хід, з відкриттям таких дверей без зусиль впорається навіть дитина.
 • Герметичність. У закритому стані забезпечується якісний притиск стулки, що попередить появу протягів.
 • Широка колірна гамма. Можливе фарбування або ламінація профілю в потрібний колір.

Для нашого клієнта головним аргументом на користь похило-зсувної системи Опентек стало те, що вона дозволяє заощадити місце. У відкритому положенні стулка не забирає вільний простір. Його можна використовувати для розміщення техніки та меблів. Крім того, це дозволяє «розширити горизонт» та впустити свіже повітря в приміщення. Завдяки розсувним дверям приміщення стало світлішим.

Якщо Ви думаєте про встановлення похило-зсувних дверей в будинку або квартирі, телефонуйте нашим менеджерам. Телефони для зв’язку вказані на головній сторінці нашого сайту. Досвідчені фахівці безкоштовно проконсультують щодо вибору та зроблять індивідуальний розрахунок ціни. Допоможемо знайти оптимальне рішення в кожному конкретному випадку!

Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54