Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна WDS в котеджі

Вартість вікон ≈ 2700 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 10 днів

Стандартний термін виготовлення вікон WDS становить від 7 до 14 днів

Опір теплопередачі - 0,87

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

Вікна WDSчому вони так подобаються замовникам вікон для котеджу? Все просто: кожен домовласник при виборі скління керується такими критеріями, як високі теплозахисні властивості, витончений зовнішній вигляд та невисока ціна. Всім цим параметрам вибору прекрасно відповідає профільна система WDS 7.

Коли нашому шановному клієнту потрібно було підібрати якісні вікна з високими енергозберігаючими характеристиками і презентабельним зовнішнім виглядом, ми, не замислюючись, зупинилися на продукції заводу «Міропласт». Це український виробник, який пропонує вироби європейського рівня за доступною вартістю.

Плюси вибору WDS 7 очевидні:

 • Витончений дизайн профілю. Порадує плавними формами, непомітним забарвленням ущільнювача та ідеальним глянцем. Білосніжний колір збережеться впродовж усього експлуатаційного терміну.
 • Високі показники енергозбереження. «Сімка» має монтажну глибину 70 мм і опір теплопередачі: 1,08 м • ° С / Вт. По суті, це вдосконалена WDS 505. тільки володіє ще більш високими споживчими характеристиками. Дозволить заощаджувати на опаленні взимку і кондиціонуванні в жарку пору року.
 • Екологічність. Вироби WDS успішно пройшли тестування та отримали гігієнічний сертифікат, який є підтвердженням безпеки для навколишнього середовища, здоров’я. Повністю відповідають вимогам ДСТУ.
 • Відмінна шумоізоляція. Навіть якби вікна нашого замовника виходили на жваву дорогу, сторонні звуки не змогли б проникнути до будинку. Велика ширина профілю, розширений склопакет, кілька контурів ущільнювача забезпечують ідеальну герметичність.
 • Якісне відведення конденсату. Нахил дренажу на 2 градуси не дозволяє волозі затримуватися. Талий сніг та дощова вода виводяться природним шляхом.

Щоб надати вікнам індивідуальність, використовувалися шпроси. Це не просто декоративні елементи. Вони забезпечують додаткову міцність віконної конструкції.

Те, що вікна ВДС 7 виготовляються на найсучаснішому обладнанні, з використанням передових технологій, роблять їх популярними як в Україні, так і за кордоном. Те, що це «золотий стандарт», якому немає альтернатив в своєму ціновому сегменті, сказано не голослівно.

Якщо шукаєте профіль, який на 100% підходить енергоефективному будинку, WDS 7 Series – ваш вибір. Зателефонуйте менеджерам vikna.ua для отримання консультації та індивідуального розрахунку витрат на скління. Використовуйте форму зворотного зв’язку або телефонуйте за вказаними контактними номерами для підбору металопластикових вікон.

Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54