Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Недорога перегородка на виробництво

Вартість вікон ≈ 1350 грн/м²

Вартість зазначена для конкретного об'єкту

Термін виготовлення — 7 днів

Стандартний термін виготовлення пластикових перегородок 7 - 9 днів

Потрібно грамотно зонувати простір складу або промислового підприємства? Ми знаємо, як це зробити з мінімальними витратами. Для цієї мети пропонуємо використовувати недорогі профільні системи вітчизняного виробництва.

Замовнику, який звернувся з проханням раціонально розділити виробничий простір, досвідчені фахівці vikna.ua порекомендували профіль Брокельман. У пластикових вікнах українського виробника, на відміну від багатьох інших дешевих варіантів, не використовується тонке Г-подібне армування. Завдяки цьому навіть при значній висоті перегородка не буде «хиткою».

Крім того, конструкція збереже всі ті переваги, за які споживачі цінують віконні системи Brokelman. В першу чергу варто сказати про те, що при виготовленні продукції виробник керується вимогами сучасних споживачів і ДСТУ. Це сертифіковані профільні системи, які відповідають пожежним та санітарно-гігієнічним нормам. Екологічна безпека дозволяє говорити про те, що пластикові перегородки, які виконані з профілю Брокельман, повністю безпечні для здоров’я.

Ще один важливий момент – довговічність. Термін служби виробів розрахований на десятки років. При цьому пластикові перегородки не втратять своїх якостей, збережуть естетику та високі функціональні характеристики. Brokelman представлені в широкій колірній гамі за рахунок використання ламінаційних плівок. Хоча наш замовник все таки вирішив зупинитися на стандартному білому кольорі, який виглядає дуже лаконічно. Фарбування такі профільні системи не потребують. Впродовж всього терміну експлуатації вони будуть білосніжними та ідеально гладкими.

Завдяки використанню стаціонарних перегородок з профілю Брокельман вдалося недорого зонувати простір. При цьому не знадобилося зведення капітальних стін. Монтаж конструкцій не зайняв багато часу. Вони встановлювалися за рахунок спеціального кріплення каркасу до стелі та підлоги. При цьому виріб отримав необхідну надійність і жорсткість. Завдяки комбінації склопакета та пластикової рами вдалося естетично об’єднати прозору та заповнену частини. Що вийшло в результаті, можете переглянути на фото.

Задумалися про те як з мінімальними витратами зонувати складський або промисловий простір? Звертайтеся – проконсультуємо у зручний для Вас час. Телефони зазначені на нашому сайті. А хочете, ми Вам зателефонуємо? Заповніть форму зворотного зв’язку. Зробимо індивідуальний розрахунок та надамо відповіді на запитання, що Вас цікавлять.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54