Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Вікна WDS 8 в приватному будинку

Вартість вікон≈ 3100 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 24 дня

Стандартний термін виготовлення вікон з ламінуванням становить від 14 до 25 днів

Опір теплопередачі - 0,98

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75)

За роки роботи на українському ринку ми засклили сотні будинків в самих різних містах та селах на території країни. Досвід говорить про те, що в будинках з автономним опаленням – особливі вимоги до енергозбереження і шумоізоляції. Щоб задовольнити запити сучасних домовласників, потрібні найтепліші вікна. Причому так, щоб вони перевершували за багатьма показниками аналоги, але коштували значно дешевше. Вважаєте, що це завдання не здійсненне? Помиляєтеся! Яскравий приклад тому – один з наших об’єктів.

Замовнику потрібні були вікна для приватного будинку. Для цього наші фахівці обрали флагманську профільну систему українського виробника «Міропласт» WDS 8. Їх не дарма називають вікнами нового покоління. За експлуатаційними показниками вони багато в чому перевершують імпортні аналоги. По суті, це одне з найкращих рішень на нашому ринку для забезпечення ідеальної тиші, заощадження на опаленні та створення комфортної атмосфери в будинку. При цьому вікна WDS сьогодні одні з найбільш доступних за ціною.

Перша перевага, про яку варто згадати, – наявність шести повітряних камер в стулці, рамі. Це говорить про те, що отвір буде оптимально утепленим по периметру. Наприклад, тепловий опір одного з вікон на цьому об’єкті (розміри 1400х1400 мм) становить 1,146 м2 * К / Вт. Врахуйте, що норма – 0,75. Економія на опаленні – очевидна!

Додатково наші фахівці встановили енергозберігаючий склопакет з двома камерами (товщина 44 мм). Продування виключені завдяки третьому контуру ущільнення. Він забезпечує максимальний захист фурнітурі.

Завдяки темній ламінації «дуб монтана» вікна WDS 8 отримали своє «обличчя». Поверхня профілю стійка до зовнішнього впливу. Ми даємо гарантію того, що конструкції збережуть свій привабливий зовнішній вигляд впродовж довгого часу. На кожне встановлене вікно надається гарантія терміном 10 років!

Ще один плюс – впевнена статичність WDS 8. З огляду на велику монтажну ширину і сталеве армування, конструкція стійко витримує високі вітрові навантаження.

Замислилися про скління нового будинку? Зателефонуйте нашим фахівцям або скористайтеся формою зворотного зв’язку, щоб отримати безкоштовну консультацію. Вони допоможуть підібрати оптимальний у Вашому випадку профіль і підрахують орієнтовну суму витрат. Звертайтеся вже зараз!

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54