Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Шафа на балконі – мрія господині (і господаря)

Вартість шафи ≈ 4000 грн.

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 3-4 години

Велику дерев'яну шафу для балкона майстри виготовляють за кілька годин

Скління металопластиковими вікнами і ремонт балкона виконаний, але для раціонального використання простору власникам квартири не вистачало зручної шафи.

Ми впевнені в тому, що балконні меблі потрібні. Завдяки їм можна зберегти простір вільним. Консервація, спортивний інвентар, рибальські снасті та інші речі для зберігання буде зручно розміщувати на полицях місткої дерев’яної шафи.

Наші фахівці виконали індивідуальні виміри і зробили практичні дерев’яні меблі з урахуванням всіх вимог клієнта. Замовляючи конструкцію, він самостійно обирав кількість полиць і відділень (була зроблена одна велика ніша і три полиці, щоб всі речі можна було легко знайти). Для каркасу шафи використовувалися дерев’яні бруски, для полиць – міцні OSB-плити. Дверцята вирішили зробити з покупних універсальних виробів. Були враховані всі нюанси планування, щоб не порушити оглядовий простір.

У підсумку – вийшла недорога та гарна шафа, яка коштувала замовнику до 4 тисяч гривень. Вона відмінно вписалася в інтер’єр балконного приміщення і зробила його затишною частиною квартири.

Звертайтеся, у нас можна на вигідних умовах замовити шафу для балкону або лоджії. Телефонуйте за зазначеними номерами або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зроблять індивідуальний розрахунок.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54