Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Дуже теплі вікна Salamander Streamline

Вартість вікон ≈ 2900 грн/м²

Значення вартості наведено для конкретного об'єкта

Термін виготовлення - 10 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Salamander становить 7 - 14 днів

Опір теплопередачі - 0,84

Вікна відповідають вимогам енергозбереження (Ro більше 0,75)

Хочете підвищити продуктивність праці співробітників? Забезпечте їм комфортні умови праці! Ми впевнені в тому, що це позитивно позначиться на продуктивності роботи. Важливим елементом забезпечення затишної атмосфери є скління приміщень. Для цього оптимально підходять вікна Саламандер Стрімлайн. Ці конструкції здатні підкреслити статус будівлі, в якому вони встановлені. Незважаючи на те, що Salamander Straemline коштує дорожче аналогів з інших профілів, це найкраще рішення для офісних приміщень.

Замовнику, якому потрібно було склити адміністративну споруду, ми порекомендували зупинитися саме на 5-камерних німецьких вікнах Саламандер Стрімлайн. Аргументи на користь такого вибору наступні:

 • Відмінні теплоізоляційні властивості. Salamander Straemline – потужний п’ятикамерний профіль з монтажною шириною 76 мм. Завдяки цьому можна отримати суттєву економію на опаленні в зимовий час і на кондиціонуванні – в літній. З огляду на те, що на підтримку комфортного мікроклімату компаніям доводиться витрачати чималі суми, це є досить актуальним питанням. Тепловтрати знизяться на 15-20%.
 • Звукоізоляція на високому рівні. Всім відомо, що зайвий шум заважає роботі персоналу і негативно впливає на самопочуття. Особливо це стосується тих випадків, коли поруч з адміністративним будинком знаходиться промзона чи дорога.
 • Встановлення Salamander Straemline дозволяє знизити рівень шуму, що проникає в приміщення.
 • Екологічність. Вікна преміум-класу виконані з пластику з високими показниками якості. До його складу не входять токсичні речовини, здатні завдати шкоди здоров’ю.
 • Естетичність. 5-камерний німецький профіль відрізняється сучасним дизайном. Поверхня з благородним глянцем довгий час збереже свою дивну білосніжність.
 • Герметичність. У вікнах використовується ущільнювач високої якості, який запобігає проникненню в приміщення пилу і вологи навіть при сильному вітрі (до 120 кг / м2).
 • Надійність. Профіль має досить товсті стінки, а також внутрішні напливи. Завдяки цьому забезпечується належна жорсткість і довговічність конструкції.

Ми на 100% впевнені в якості Salamander Streamline. Виробникові вдалося створити справді революційний продукт, який сьогодні вважається одним з кращих на українському ринку.

Замислюєтеся щодо заміни вікон в адміністративній будівлі? Телефонуйте нашим фахівцям для отримання індивідуального розрахунку або заповніть форму зворотного зв’язку, і ми самі зателефонуємо Вам. Допоможемо підібрати вікна з необхідними звуко- і теплоізоляційними властивостями.

Залиште запит на розрахунок вартості:

  або зателефонуйте за номерами:
  (050) 317-69-44
  (067) 325-19-54