Працюємо за програмою єВідновлення
місто:
місто:

Теплі вікна Rehau Euro-Design 70 в приватний будинок

Вартість вікон ≈ 1850 грн/м²

Вартість зазначено для конкретного об'єкту

Термін виготовлення - 10 днів

Стандартний термін виготовлення вікон Rehau білого кольору 7-14 днів

Опір теплопередачі - 0,78

Конструкції відповідають вимогам щодо енергозбереження (Ro більше 0,75) і вимогам програми "теплих кредитів" з компенсацією 35%

Замовити вікна з вигодою у 35% звучить неправдоподібно, але тим не менш це можливо, якщо купити вікна Rehau з теплим склопакетом і скористатися державним кредитом з компенсацією.

Для скління енергозберігаючого приватного будинку наш замовник обрав профіль Rehau Euro-Design 70. Ця профільна система німецького бренду Rehau існує на українському ринку два десятка років і зарекомендувала себе для встановлення недорогих, але якісних вікон в приватний будинок.

Вікна на об’єкті укомплектовані поворотно-відкидною фурнітурою австрійського виробника Maco з функцією мікропровітрювання і склопакетами товщиною 40 мм з двома енергозберігаючими полотнами скла та інертним газом аргон в камерах склопакету.

Зазначена конфігурація вікон (п’ятикамерний профіль і двокамерний склопакет з двома полотнами енерго-скла та аргоном) дозволила отримати значення теплового опору вікна 0,78 (при необхідному значенні 0,75) і отримати нашому клієнту кредит в одному з державних банків з компенсацією 35% від вартості замовлення після встановлення вікон.

Термін виготовлення вікон Rehau стандартного білого кольору не перевищує двох тижнів навіть в сезон, тому вікна були встановлені через 10 днів після оформлення замовлення і отримання банківського кредиту. Після встановлення замовник отримав технічні паспорти виробів від виробника, що підтверджують енергоефективність встановлених вікон.

Окремо варто згадати про пластикові двері Rehau зі штульповим механізмом відкривання. В них немає вертикальної перемички (імпосту), це означає що обидві стулки можуть відкриватися в горизонтальній площині, і одна з них відкриватися вертикально на провітрювання. Через такі двері можна пронести габаритні меблі або відкривши навстіж влітку милуватися видом саду. Штульпова фурнітура австрійського виробника Maco забезпечує щільне закривання і відсутність будь-яких продувань.

Якщо Вас цікавить придбання енергозберігаючих вікон за програмою IQ energy з компенсацією 35% вартості від держави, залиште заявку на зворотний дзвінок. Ми допоможемо Вам підібрати вікна, а також надамо консультацію щодо роботи з банками та процедуру отримання компенсації за вікна.

Залиште запит на розрахунок вартості:

    або зателефонуйте за номерами:
    (050) 317-69-44
    (067) 325-19-54